Czujniki ruchu

Czujniki ruchu

Jest 5 produktów.

Nowoczesne oświetlenie charakteryzuje się nie tylko energooszczędnością, ale także zastosowaniem funkcjonalnych rozwiązań ułatwiających korzystanie z urządzeń utrzymanych w technologii LED. Oświetlenie można wyposażyć m.in. w dodatkowy czujnik ruchu do taśm LED pozwalający na kontrolę czasu świecenia oraz intensywność światła. Ma to znaczenie za...

Nowoczesne oświetlenie charakteryzuje się nie tylko energooszczędnością, ale także zastosowaniem funkcjonalnych rozwiązań ułatwiających korzystanie z urządzeń utrzymanych w technologii LED. Oświetlenie można wyposażyć m.in. w dodatkowy czujnik ruchu do taśm LED pozwalający na kontrolę czasu świecenia oraz intensywność światła. Ma to znaczenie zarówno z punktu widzenia oszczędności energii, jak i zapewnienia większej trwałości urządzenia. Czujnik ruchu do taśmy LED działa automatycznie i nie wymaga ręcznego włączania i wyłączania źródła światła. Wbudowany detektor rozpoznaje ruch i uruchamia włącznik tylko wtedy, kiedy jest to konieczne.

Najczęściej można spotkać automatyczne sterowanie oświetleniem na klatkach schodowych, korytarzach czy biurach, jednak czujnik ruchu do taśm LED coraz chętniej stosowany jest w przypadku domów prywatnych. Wpływa to na bezpieczeństwo domowników, gdyż czujnik ruchu taśmy LED uruchamia się samoczynnie. Dzięki temu urządzenie może zapobiegać spadnięciu ze schodów czy potknięciu w przypadku wyjścia do łazienki przez ciemny korytarz lub nocnego powrotu do domu.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 5 z 5 produktów

Czujniki ruchu

Producenci

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ