Dekoracyjne

Dekoracyjne

Jest 18 produktów.

Powszechnie wiadomo, że oświetlenie pełni również funkcję dekoracji w pomieszczeniach, stąd tak szeroki wybór lamp i kloszy na rynku. Ciekawą propozycją, której popularność stale wzrasta, są żarówki ozdobne LED niewymagające montowania dodatkowej oprawy. Wyróżniają się wyjątkową kolorystyką, zmiennością barwy światła lub dodatkowymi efektami świ...

Powszechnie wiadomo, że oświetlenie pełni również funkcję dekoracji w pomieszczeniach, stąd tak szeroki wybór lamp i kloszy na rynku. Ciekawą propozycją, której popularność stale wzrasta, są żarówki ozdobne LED niewymagające montowania dodatkowej oprawy. Wyróżniają się wyjątkową kolorystyką, zmiennością barwy światła lub dodatkowymi efektami świetlnymi, które podkreślą nowoczesny charakter pomieszczenia. Na szczególną uwagę zasługuje chętnie stosowana w designerskich wnętrzach żarówka Edisona LED, która swój niepowtarzalny wygląd zawdzięcza różnorodnym kształtom oraz zastosowaniu włókien wolframowych odpowiadających za niepowtarzalny efekt wizualny.

Bez względu na to, w jakim stylu wykończenia utrzymane jest wnętrze, żarówki dekoracyjne LED mogą być dopełnieniem dekoracji każdego pokoju. Stosuje się je jako samodzielne źródło światła, jak w przypadku żarówki Edisona, lub dobierając do nich pasujące klosze. Żarówki LED ozdobne są tak samo wydajne i energooszczędne, jak te tradycyjne utrzymane w technologii ledowej, jednak stwarzają niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu, odpowiadając za wyjątkowe efekty wizualne.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 18 z 18 produktów

Filtruj przez:

Moc
Strumień świetlny
Ściemnialne

Dekoracyjne

Producenci