Kostka brukowa LED

Jest 44 produktów.

Uwielbiasz nowinki? Zawsze szukasz oryginalnych sposobów na to, by uatrakcyjnić swoje otoczenie? Kostka brukowa LED to idealny produkt dla Ciebie! W ciągu dnia dostępne w naszym asortymencie elementy doskonale wpasowują się w strukturę zwykłej kostki betonowej, która jest popularnym materiałem do wykładania podjazdów, ścieżek i innych podobnych ...

Uwielbiasz nowinki? Zawsze szukasz oryginalnych sposobów na to, by uatrakcyjnić swoje otoczenie? Kostka brukowa LED to idealny produkt dla Ciebie! W ciągu dnia dostępne w naszym asortymencie elementy doskonale wpasowują się w strukturę zwykłej kostki betonowej, która jest popularnym materiałem do wykładania podjazdów, ścieżek i innych podobnych powierzchni na zewnątrz budynków. Nocą zaś mogą rozbłysnąć jednym z wielu kolorów, dzięki czemu mają wysokie walory dekoracyjne, ale też szerokie zastosowanie.

Świecąca kostka brukowa idealnie sprawdzi się do oświetlenia ścieżki, podjazdu, schodów czy drogi do domu – rząd kostek LED wyraźnie wyznaczy trakt, którym należy podążać, by trafić do drzwi. Świetnie sprawdzi się także po prostu jako dekoracja. Dzięki dopasowaniu kształtem i rozmiarem to standardowych typów kostki oraz emitowaniu jednolitego, rozproszonego światła, kostka brukowa świecąca prezentuje się bardzo estetycznie i nie oślepia, co wpływa na jej funkcjonalność. W ciągu dnia nie szpeci zaś terenów zielonych czy otoczenia domu, w przeciwieństwie do niektórych lamp LED. Atutem jest też wysoka trwałość i odporność kostki. Zapraszamy do zakupów!

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 24 z 44 produktów

Kostka brukowa LED

Producenci