Źródła światła LED

Jest 65 produktów.

Świetlówki i żarówki LED to obecnie najrozsądniejszy wybór dla oświetlenia zarówno domowego, jak i komercyjnego. Ten nowoczesny system jest zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Za stosowaniem oświetlenia tego typu na pewno przemawiają też względy ekonomiczne – żarówka ledowa pobiera znacznie mniej prądu niż żarówka „tradycyjna” o porównywalny...

Świetlówki i żarówki LED to obecnie najrozsądniejszy wybór dla oświetlenia zarówno domowego, jak i komercyjnego. Ten nowoczesny system jest zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Za stosowaniem oświetlenia tego typu na pewno przemawiają też względy ekonomiczne – żarówka ledowa pobiera znacznie mniej prądu niż żarówka „tradycyjna” o porównywalnych parametrach w zakresie jasności (nawet o 90%). Dodatkowo wykorzystujące diody LED żarówki nie psują się i nie zużywają przy częstym ich włączaniu i wyłączaniu, są praktycznie bezawaryjne i bardzo żywotne. Wszystko to sprawia, że ich eksploatacja jest po prostu bardzo tania.

Żarówki LED występują w niezwykle wielu formach i rozmiarach. Znajdziemy wśród nich zarówno odpowiedniki klasycznych modeli, jak i np. halogenów. Szerokie możliwości wykorzystania technologii LED nie stwarzają w zasadzie ograniczeń w zakresie tworzenia różnych kształtów źródeł światła. Dlatego jest to nie tylko rozwiązanie bardzo praktyczne ze względu na wszystkie swoje zalety, ale i gwarantujące duże możliwości w zakresie kreatywnej aranżacji wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami żarówek i świetlówek LED.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 24 z 65 produktów

Filtruj przez:

Moc
Strumień świetlny
Ściemnialne

Źródła światła LED

Producenci

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ