Taśma SMD 2835

Taśma SMD 2835

W tej kategorii nie ma produktów.

Taśmy LED to niezwykle wszechstronne i efektowne rozwiązanie, które pozwoli Ci bawić się oświetleniem. LED SMD 2835 to nowa generacja diod, które wyróżniają się silniejszym światłem i jeszcze mniejszym zużyciem energii. To nowoczesna technologia, która dzięki przystępnej cenie może zagościć także w Twoim wnętrzu. Każda taśma LED 2835 może być wy...

Taśmy LED to niezwykle wszechstronne i efektowne rozwiązanie, które pozwoli Ci bawić się oświetleniem. LED SMD 2835 to nowa generacja diod, które wyróżniają się silniejszym światłem i jeszcze mniejszym zużyciem energii. To nowoczesna technologia, która dzięki przystępnej cenie może zagościć także w Twoim wnętrzu. Każda taśma LED 2835 może być wykorzystana na wiele sposobów. Uniwersalna forma i łatwy sposób montażu za pomocą klejącej powierzchni sprawiają, że możesz dzięki niej podkreślić krawędzie wnęk i mebli lub np. listew przypodłogowych. Zaawansowana konstrukcja zapewnia długotrwałą i bezproblemową eksploatację.

W naszym asortymencie znajdziesz taśmy LED SMD 2835 w kilku wariantach. Możesz zdecydować się na gęściej lub rzadziej rozmieszczone diody. Proponujemy też wersję w klasie szczelności IP65, która nada się nawet do łazienki. Do wyboru masz ciepłą lub zimną barwę światła. Nowoczesne diody LED 2835 przystosowane są też do stosowania ze ściemniaczami, co jeszcze bardziej zwiększa ich funkcjonalność. Możliwość dowolnego cięcia pozwoli zaś taśmom dopasować się do Twoich potrzeb. Polecamy!

Mniej
Więcej

Taśma SMD 2835

Producenci