Zasilacze LED hermetyczne IP67

Zasilacze LED hermetyczne IP67

W tej kategorii nie ma produktów.

W branży oświetleniowej nastąpiły duże zmiany i coraz częściej stosuje się nowoczesne technologie LED, które są wysoce wydajne i energooszczędne. Takie oświetlenie można montować również w pomieszczeniach, w których panują trudne warunki – np. ponadprzeciętna wilgoć. W takim wypadku do prawidłowego funkcjonowania oświetlenia konieczny jest m.in....

W branży oświetleniowej nastąpiły duże zmiany i coraz częściej stosuje się nowoczesne technologie LED, które są wysoce wydajne i energooszczędne. Takie oświetlenie można montować również w pomieszczeniach, w których panują trudne warunki – np. ponadprzeciętna wilgoć. W takim wypadku do prawidłowego funkcjonowania oświetlenia konieczny jest m.in. zasilacz LED wodoodporny, który odpowiednio zabezpieczy przewody. Z powodzeniem sprawdzi się w łazienkach, piwnicy, strychu i wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko zawilgocenia.

Decydując się na oświetlenie w miejscach narażonych na działanie wilgoci, warto zakupić zasilacz wodoodporny 12 V, który pasuje do większości urządzeń. Wykonany jest z trwałych i szczelnych materiałów, które zapobiegają przedostaniu się wody do wewnątrz. Dodatkowo dostępny jest w wielu wariantach i natężeniu mocy, co gwarantuje jego optymalne parametry techniczne. Zasilacz LED wodoszczelny sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zastosowanie specjalnych rozwiązań zapewniających żywotność, bezawaryjność i odpowiednie zabezpieczenie urządzeń opartych na technologii LED.

Mniej
Więcej

Zasilacze LED hermetyczne IP67

Producenci

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ