Złączka do taśm LED RGB z przewodem 15cm Powiększ

Złączka do taśm LED RGB z przewodem 15cm

Nowy

Szybkozłącze z elastycznym przewodem 15cm do łączenia taśm LED RGB. Służy do szybkiego i łatwego łączenia taśm LED RGB za niewielką cenę.

Więcej szczegółów

3,50 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg
Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Służy do szybkiego i łatwego łączenia taśm LED RGB za niewielką cenę. Dzięki szybkozłączce nie musisz mieć jednej długiej rolki taśmy LED RGB, możesz w prosty sposób połączyć ze sobą dwa odcinki pociętej taśmy, zachowując przy tym estetykę. Im więcej szybkozłączy, tym więcej odcinków będziesz mógł połączyć w całość i np. podłączyć do jednego zasilacza (oszczędzając tym samym na dokupowaniu kolejnych zasilaczy). Szybkozłącza przydają się również, gdy taśmę LED RGB chcemy zastosować w miejscu o dużym zagięciu (np. ostry kąt między ścianami pokoju lub w szafce, za telewizorem) gdzie taśma LED RGB nie jest na tyle elastyczna aby bezpiecznie i funkcjonalnie pełniła swoją rolę.

 

Używając szybkozłącza nie trzeba nic kleić, lutować, oklejać izolacją ani stosować żadnych prowizorycznych sposobów połączeń. 

 

Parametry szybkozłącza z elastycznym przewodem 15cm do łączenia taśm LED RGB:

 

Długość samego kabla:

15cm

Wymiary samego szybkozłącza (wys. x dł. x szer.) [mm]:

 

Waga:

16g

 

W jaki sposób połączę dwa odcinki taśmy LED RGB:

To bardzo proste – taśmę LED RGB należy przeciąć w wyznaczonym do tego miejscu nożykiem lub nożyczkami, a przecięte końce umieścić w białych gniazdach szybkozłącza tak aby zachowane było przewodzenie prądu (elementy przewodzące taśmy muszą dotykać elementów z cyny w gnieździe szybkozłącza). Na koniec wystarczy zamknąć gniazdo szybkozłącza na zatrzask i gotowe !

 

 

Skontaktuj się z nami

Napisz opinię

Złączka do taśm LED RGB z przewodem 15cm

Złączka do taśm LED RGB z przewodem 15cm

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zaufali nam

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ