Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów
Porównaj0
Kategorie blogów
Ostatnie komentarze
Bądź pierwszy i wystaw opinię po zakupie produktu.
Wyszukiwarka blogów

Magazyn Bank Energii - bezpieczeństwo energetyczne w zasięgu ręki

Napisany dnia2023-02-03 103
Dodaj do Ulubione0

Dzisiejsze niepewne czasy sprawiły, w tym energetycznie, sprawiły, że na rynku zaczęły się pojawiać produkty będące odpowiedzią na coraz częstsze i uzasadnione obawy o "bezpieczeństwo energetyczne" zarówno w domu jak i na wyjeździe ale nie tylko.

W naszej ofercie pojawiły się banki energii renomowanej firmy V-TAC w kilku mocach.

moc 500W, 274Wh - sprawdź TUTAJ
moc 1000W, 568Wh  - sprawdź TUTAJ
moc 1800W, 1050Wh  - sprawdź TUTAJ


PRZERWY W DOSTAWACH PRĄDU, A MAGAZYN ENERGII:

Przerwy w dostawach prądu jakie coraz częściej zdarzają się zarówno w dużych miastach jak i mniejszych miejscowościach, spowodowane gwałtownym ocieplaniem klimatu powodują, że w upalne lenie dni elektrownie coraz częściej będą przeciążone, a jedynym obecnie racjonalnym wyjściem jest włączanie prądu w określonych godzinach (blackouty). Ponadto niespodziewane sytuacje jak wojna na Ukrainie, dobitnie pokazały, że żaden kraj nie jest bezpieczny, a konflikt zbrojny może wybuchnąć niemal w każdej chwili. Wiadomości z frontu na Ukrainie jasno pokazują, że za cele obierane są strategiczne punkty w tym elektrownie. W takiej sytuacji życie bez prądu staje się normą, a w czasach maksymalnego uzależnienia od energii jest to praktycznie dla wielu niewyobrażalne (lodówki, ładowanie telefonu komórkowego oraz laptopa, płyty indukcyjne, klimatyzacja, oświetlenie itd.)

Rozwiązaniem części problemów są przenośne magazyny energii. Te z naszej oferty mogą być ładowane z gniazdka 230V, w aucie/łodzi 12V lub solarnie (należy dokupić jako dodatkowe akcesorium z naszej oferty rozkładany panel solarny).

Im większa moc banku energii, tym więcej rzeczy wymagających zasilania możemy naładować.

MAGAZYN ENERGII - GŁÓWNE CECHY:

Będące alternatywą dla generatorów prądu zasilanych paliwami, banki energii wydają się być doskonałym rozwiązaniem. Główne cechy przemawiające na ich korzyść to:

- mobilność banków energii - są lekkie i o małych wymiarach w przeciwieństwie do generatorów prądu,
- mogą być ładowane różnymi sposobami - z sieci 230V/ 12V/ solarnie
- ładowanie solarne - za pomocą kompatybilnych paneli solarnych, nasze banki energii można ładować całkowicie bezkosztowo zarówno w słoneczne jak i pochmurne dni.
- mnogość możliwości użycia - nasze banki energii posiadają wiele wyjść na typowe przewody używane w obecnych urządzeniach np. USB / USB C / QC
- niektóre nasze banki energii mają możliwość ładowania urządzeń indukcyjnie.

MOŻLIWE ZASTOSOWANIA:

Niska waga i duża mobilność banków energii (generatorów) powoduje, że są one idealnym rozwiązaniem w wielu sytuacjach:

- podróże - magazyn energii wielokrotnie naładuje Twój telefon komórkowy, laptop, aparat, drona itd. Na kempingach świetnie posłuży do zasilania małej lodówki, elektrycznego grilla czy wentylatora, suszarki wyjazdowej, głośnika bezprzewodowego oraz wielu innych. Dzięki dokupionemu jako akcesorium dodatkowe dedykowanemu panelowi fotowoltaicznemu, pozyskiwana darmowa energia słoneczna sprawia, że jesteśmy kompletnie niezależni.

- dom - bank energii przyda się gdy elektrownia wyłączy dostawy prądu tzw. blackout - wówczas z powodzeniem zasilimy laptop, telefon komórkowy, drukarkę, lampę nocną itd.

- ogród - w domowym ogrodzie bank energii dzięki swej dosyć dużej mocy pozwoli zasilić np. piłę łańcuchową, wkrętarkę, wiertarkę, przewodowe lampy dekoracyjne LED itd.

- kamper, samochód kempingowy - bankiem energii zasilisz typowe urządzenia potrzebne w podróży jak mini lodówka, laptop, nawigacja, telefon komórkowy, wiatraczek itp.

- na budowie, remont - magazyn energii świetnie sprawdzi się podczas remontu mieszkania, budowy - brak prądu w początkowych stadiach budowy/ wykończenia stanowi często duży problem. Mobilny bank energii pomoże nam zasilić lub podładować narzędzia typu wiertarka, statyw LED do doświetlenia, wkrętarka, piła, pilarka, szlifierka itd.

Zostaw komentarz
Zostaw odpowiedź
Proszę zalogować się, aby dodać komentarz.

Menu

Ustawienia

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się