Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów
Ostatnie komentarze
Bez komentarza
Wyszukiwarka blogów

Oryginalna dekoracja w domu i ogrodzie ? Podświetlana donica

Napisany dnia2017-10-03 Przez 600
Ulubione0

Podświetlane donice i meble - bardzo popularny na zachodzie, a stosunkowo "młody" sposób na dekorację w naszym kraju szturmem zdobywa rynek polski. Świetnie sprawdzają się jako aranżacje wnętrz domów, mieszkań oraz firm ale również przestrzeni zewnętrznych np. ogrodów.

Świecące donice i meble to idealna propozycja dla osób ceniących nietuzinkowe wzornictwo i nowoczesność. Doskonale potrafią doświetlić wnętrza - świecące donice zazwyczaj wyposażone są w oszczędne żarówki LED w barwie ciepłej, zimnej lub RGB - pozwalającą na zmiany kolorów światła za pomocą bezprzewodowego pilota lub smartfona.

Stają się coraz popularniejsze wśród przedsiębiorców, którzy podświetlanymi dekoracjami przykuwają wzrok potencjalnych klientów. Są tanim (w porównaniu do wielu innych) sposobem na zwrócenie uwagi klientów - spotkać je można obecnie najczęściej na witrynach sklepowych, w centrach handlowych, w biurach/biurowcach i firmach usługowych.

Donice i meble świecące mogą zdobić zarówno wnętrza jak i otwarte przestrzenie. Wykonane są
 z tworzywa polietylenu PE, przez co są odporne na warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg, mróz, promienie UV. Donica nie stłucze się gdy upadnie np. uderzona przez psa w ogrodzie czy dziecko. Donica gdy nie świeci ma białą jednolitą estetyczną powierzchnię. Donica jest łatwa w konserwacji i czyszczeniu. 

Dlaczego donice z podświetleniem nie posiadają odprowadzenia wody - jest to niebezpieczne, nieszczelne odprowadzenie wody mogłoby spowodować zwarcie lub porażenie prądem. 

Donice są jednolite - nie posiadają żadnych połączeń, klejeń - jedynym "słabym ogniwem" jest miejsce służące do wymiany żarówki /modułu LED. Spokojnie, jest ono solidnie zabezpieczone śrubami oraz uszczelkami, dzięki czemu woda nie dostanie się do środka. Donice zasilane z gniazdka tradycyjnego napięciem 230V, wyposażone są w solidny kabel zakończony wodoodporną wtyczką. Jeśli posiadasz już pociągnięty w ogrodzie lub firmie kabel prądowy, w prosty sposób każdy elektryk lub nawet samodzielnie odciąć można wtyczkę z donicy i połączyć istniejącym okablowaniem lub doprowadzając przewód bezpośrednio do oprawki wewnątrz donicy.

Większość podświetlanych donic i mebli może być zasilana na dwa różne sposoby co zwykle ma wpływ na cenę oraz funkcjonalność:

1. Za pomocą kabla podłączanego bezpośrednio do sieci. Kabel ma długość w zależności od producenta zwykle 2-3m, zakończony jest wtyczką do gniazdka. Zaletą tego rozwiązania jest stałe podłączenie do sieci co sprawia, że nie trzeba się martwić o rozładowanie akumulatora. W tej wersji zasilania możemy wybrać następujące barwy podświetlenia:

- biała ciepła

- biała zimna

- RGB kolory zmieniane za pomocą pilota lub różnych trybów

2. Za pomocą bezprzewodowego modułu z wbudowanymi akumulatorkami. W pełni naładowany akumulator pozwala na pracę ok.7-8 godzin (w zależności od trybu i jasności świecenia). Ładowanie akumulatora trwa do kilku godzin, donica może jednak pracować w trakcie ładowania. W zestawie znajduje się pilot z baterią oraz ładowarka. Każdą donicę można ustawić tak aby świeciła jednolitym kolorem lub zmieniała kolory z różną częstotliwością przechodząc z jednego w inny. Do wyboru jest 16 kolorów świecenia np.: czerwony, niebieski, zielony, biały, fioletowy, turkusowy, żółty, biały itd. Kolory można również pojaśniać lub pociemniać. Funkcje i kolory zmieniać można za pomocą bezprzewodowego pilota lub przyciskami na spodzie donicy.

Co ważne podświetlane donice są w pełni wartościowymi donicami, w których śmiało można sadzić rośliny bezpośrednio lub w osłonkach.

Podsumowując - podświetlane donice i meble to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych dekoracji. Pobierają bardzo niewiele prądu, gwarantując przy tym nietuzinkowość i oryginalny wystrój.

Są obecnie stosunkowo tanie - niewiele droższe od tradycyjnych donic, a mnogość kształtów i rozmiarów może przyprawić o ból głowy - dlatego może warto rozważyć ich wybór ?

Sprawdź na:
https://ledco.pl/42-podswietlane-meble

Zostaw komentarz
Zostaw odpowiedź
Proszę zalogować się, aby dodać komentarz.

Menu

Ustawienia

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się