Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów
Porównaj0
Kategorie blogów
Ostatnie komentarze
Bądź pierwszy i wystaw opinię po zakupie produktu.
Wyszukiwarka blogów

Świecąca kostka brukowa LED - hit czy kit ?

Napisany dnia2019-09-25 Przez 2477
Dodaj do Ulubione1

Jednym z innowacyjnych na rynku rozwiązań jest świecąca kostka brukowa LED. Jest to wyjątkowe i zachwycające oświetlenie dekoracyjne LED, które swoim kształtem i formą przypomina tradycyjną kostkę brukową (wśród dostępnych serii m.in. Nostalit, Granit, Piccola, Naturo, Lento i Rocdeco). Dzięki temu doskonale współgra z podjazdami oraz ścieżkami wykończonymi tym właśnie materiałem. Wspaniale sprawdza się w otoczeniu każdego domu, podjazdu czy też ogrodu. Nowoczesny design naszych produktów to także przemyślane rozwiązania technologiczne. Każda nasza oprawa najazdowa LED została w taki sposób przygotowana, aby zredukować całkowicie efekt punktowy oraz zapewnić oświetlenie jednolite, równomierne na całej powierzchni naszych wyjątkowych realizacji. Dodatkowym i docenianym przez szerokie grono Klientów atutem jest możliwość ustawienia oświetlenia w dowolnym kolorze (technologia LED RGB). Proponowane przez nas produkty mogą również być wykorzystane jako oświetlenie fasadowe, dekorujące fasady budynków.

Dzięki swojej funkcjonalności oraz energooszczędności świecąca kostka brukowa i inne nasze produkty z serii znajdują swoje zastosowanie w charakterze:

 • wyznaczenia dróg, ścieżek, placów i miejsc parkingowych;
 • oznaczenia placów, elementów stopni;
 • dekoracji fasad i elewacji budynków.

W naszej ofercie odnajdą Państwo niezwykle szeroką gamę wzorów, dzięki której bez najmniejszych problemów będą Państwo mogli sięgnąć po w pełni dopasowany do obecnej estetyki podjazdu lub aranżacji terenu produkt.

Czy po świecącej kostce brukowej można jeździć samochodem?
Tak, świecące kostki brukowe LedBruk są produktami, które wytrzymałością na nacisk dorównują zwykłym kostkom brukowym. Testy dowiodły, że nasze kostki wytrzymują nacisk statyczny równy 8000 kg. Świecące Kostki Brukowe są więc pełnoprawną oprawą najazdową, po której można jeździć samochodem i używać tak, jak zwykłej kostki brukowej.

Czy kostki Brukowe LedBruk są wodoodporne?

Tak, świecące kostki brukowe LedBruk są produktem wodoodpornym – posiadają one stopień ochrony IP67 potwierdzony przez Zakłady Badań i Atestacji ZETOM im. Prof. F. Stauba w Katowicach. Zakład ten posiada akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji Laboratorium Badawcze i Wzorcujące, Jednostkę Certyfikującą oraz jest notyfikowana w Unii Europejskiej pod numerem 1436. Dla wnikliwych… Na potrzeby klasyfikacji stopnia ochrony zapewnianej przez obudowy przed dostępem do części niebezpiecznych, wnikaniem obcych ciał stałych, wnikaniem wody opracowano system podawania dodatkowych informacji związanych z taką ochroną. Oznaczenie stopnia IP składa się z liter IP i dwóch (czasem czterech) znaków, z których pierwszy oznacza odporność na penetrację ciał stałych, a drugi na penetrację wody.

Czy Świecącą Kostkę Brukową LedBruk można myć tak samo jak zwykłą kostkę brukową?
Tak, Świecąca Kostka Brukowa może być myta dokładnie tak samo, jak zwykła kostka brukowa – można do jej mycia stosować myjkę ciśnieniową.

Na co Świecąca Kostka Brukowa nie jest odporna?
Świecąca kostka brukowa LedBruk nie jest odporna na organiczny rozpuszczalnik – Aceton. Klosz kostki poddany działaniu Acetonu ulega powolnemu rozpuszczaniu. Jest to jedyny związek, z którym klosz kostki wchodzi w reakcję.

Dlaczego wybrać Świecące Kostki Brukowe naszej produkcji?

Istnieje szereg powodów, dla których warto kupić Świecące Kostki Brukowe naszej produkcji. Poniżej przedstawiamy najważniejsze:

 1. Każda z naszych opraw jest wyposażona w puszkę hermetyczną zapewniającą szczelność oprawy. Połączenia elektryczne znajdują się wewnątrz puszki co zapewnia ich trwałość i niezawodność.
 2. Montaż jest bardzo łatwy i można go wykonać we własnym zakresie – wystarczą dwa śrubokręty (krzyżakowy + mały płaski i dwa klucze płaskie nr 21.
 3. Do produkcji naszych kostek nie stosujemy dostępnych na rynku standardowych modułów świecących, czy pociętych pasków LED. Źródłem światła w naszych kostkach jest zaprojektowany i produkowany przez nas, dedykowany moduł LED. Do jego produkcji wykorzystaliśmy markowe diody firmy Cree – światowego lidera w dziedzinie produkcji diod świecących. Dzięki temu rozwiązaniu nasze produkty charakteryzuje najwyższa jakość źródeł światła oraz pełna powtarzalność kolorystyczna barwy światła każdej oprawy.
 4. W naszych produktach stosujemy stale napięcie zasilania 24V – produkt jest bezpieczny i nie stanowi zagrożenia dla życia i zdrowia człowieka.
 5. Nasze produkty są przebadane przez niezależną jednostkę certyfikującą – Zakłady Badań i Atestacji ZETOM z Katowic. Nasze produkty są wodoodporne i w pełni bezpieczne.
 6. Na nasze produkty udzielamy 4-letniej gwarancji - przy zakupie naszych kostek i akcesoriów spełniających wysokie normy jakości.
 7. Współczynnik reklamacji naszych produktów utrzymuje się na poziomie 0,1%.
 8. Wspieramy naszych kontrahentów i klientów w zakresie doradztwa i doboru Świecącej Kostki Brukowej.
Zostaw komentarz
Zostaw odpowiedź
Proszę zalogować się, aby dodać komentarz.

Menu

Ustawienia

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się