Zasady działania Programu LojalnościowegoDoceniając lojalność naszych Klientów uruchomiliśmy program lojalnościowy.

- O programie w skrócie:

Żeby przystąpić do programu należy zarejestrować się w naszym sklepie i dokonać zakupu. Za każdy zakup przyznawane są punkty według przelicznika opisanego poniżej. Punkty się kumulują i można je wykorzystać w dowolnym momencie (w okresie 60dni od dokonanego zakupu). Podczas dokonywania kolejnych zakupów, Klient ma możliwość uzyskania rabatu dzięki zebranym wcześniej punktom. Punkty te, przeliczane są na złotówki, odliczane są od kolejnego zamówienia, jeśli tylko kupujący zdecyduje się je wykorzystać. 


- Warunki przyznawania i odejmowania punktów lojalnościowych:

· Punkty mogą zostać przyznane wyłącznie Klientowi, który posiada Konto w Sklepie Internetowym.

· Żeby otrzymać punkty lojalnościowe należy złożyć Zamówienie i tym samym zawrzeć Umowę Sprzedaży w Sklepie Internetowym przy czym Klient musi być zalogowany na swoje Konto (Klient może się zalogować na Konto zarówno przed, jak i w trakcie składania Zamówienia).

· Punkty przyznawane są Klientowi tytułem zawieranych Umów Sprzedaży w Sklepie Internetowym zgodnie z przelicznikiem:

1 złoty wartości towaru = 10 Punktów (1 Punkt = 0,3zł rabatu na kolejne zakupy)

· Punkty naliczane są za każdy pełny 1 złoty (przykładowo, jeżeli produkt kosztuje 145 zł, to Klient otrzyma 14 Punktów).

· Do wartości Umowy Sprzedaży nie wlicza kosztów dostawy.

· Punkty nie są przyznawane za Przecenione produkty.

· Punkty przyznawane są Klientowi automatycznie po Dostarczeniu zamówienia do Klienta. Przyznane Punkty są widoczne na Koncie Klienta (po zalogowaniu) w Dziale Moje Punkty Lojalnościowe  i umożliwiają dokonanie płatności w Sklepie Internetowym maksymalnie w ciągu 60 dni od momentu wysłania towaru.

· Punkty są odejmowane Klientowi w przypadku odstąpienia przez niego od Umowy Sprzedaży, za którą zostały mu przyznane. 


- Jak dokonywać zakupów używając punktów otrzymanych w ramach Programu Lojalnościowego:

· Klient posiadający Punkty lojalnościowe może za ich pomocą dokonać płatności (w całości lub w części) za zakupy. Minimalna wartość zakupów, kiedy Klient może korzystać z płatności Punktami wynosi 100 złotych brutto (do tej wartości nie wlicza się kosztów dostawy).

· Punkty posiadane przez Klienta, widoczne są w ramach posiadanego Konta w zakładce Moje Punkty Lojalnościowe.

· Aby skorzystać z posiadanych Punktów należy zalogować się w sklepie na swoje konto, a następnie wejść w  zakładkę Moje Punkty Lojalnościowe. Suma dostępnych aktualnie punktów wyświetlana jest w tabeli wraz z dokonanymi zamówieniami. Aby zrealizować Punkty lojalnościowe należy nacisnąć przycisk PRZEKSZTAŁĆ MOJE PUNKTY NA VOUCHER. Wygenerowany zostanie KOD rabatowy, który widoczny jest w tabeli MOJE KUPONY Z PUNKTÓW LOJALNOŚCIOWYCH w kolumnie KOD.

· Kod należy wpisać/wkleić w trakcie zakupów w koszyku w miejscu POSIADAM KOD RABATOWY.

· Wartość dokonywanych zakupów musi być minimum o wartości posiadanego KODU RABATOWEGO.

· Raz wykorzystany KOD RABATOWY nie może być użyty ponownie.   


TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ