Czujnik zmierzchowy  230V IP65 Powiększ

Czujnik zmierzchowy 230V IP65

LedBruk LedBruk

CZZ-IP65-LB

Nowy

Zmierzchowy czujnik z zewnętrzną sondą służy do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi po zapadnięciu zmroku. Stopień szczelności IP65 umożliwia zastosowanie go wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Zamówienie otrzymasz w ok. 1-3 dni roboczych

Więcej szczegółów

79,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg
Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Zmierzchowy czujnik z zewnętrzną sondą służy do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi po zapadnięciu zmroku np. oświetlenia ulic, placów, wystaw, reklam, itp. o zmierzchu i wyłączania tegoż oświetlenia samoistnie o świcie.

Stopień szczelności IP65 umożliwia zastosowanie go wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Czujnik umożliwią regulację momentu włączenia urządzenia w zależności od stopnia zaciemnienia. Pora załączenia oświetlenia może być ustawiona przez użytkownika potencjometrem. Próg zadziałania 7Lx.

 

Parametry techniczne:

Moc maksymalna - żarówki:

do 2000W (10A)

Próg zadziałania – ustawiony: ok. 7LX
Próg zadziałania – regulowany: 2-1000Lx
Histereza: ok. 15Lx

Montaż:

na 2 wkręty (w zestawie)


Oświetlenie LED, czemu warto?


Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

Parametry

Napięcie 230V
Klasa szczelności czujnika IP65
Kolor obudowy Szary
Materiał obudowy Aluminium
Certyfikaty CE, RoHS
Gwarancja 24 miesiące
Wysokość 67mm
Szerokość 50mm
Głębokość 26mm
Kształt Kwadr./Prostokątny

Napisz opinię

Czujnik zmierzchowy  230V IP65

Czujnik zmierzchowy 230V IP65

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zaufali nam

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ