Napis LOVE Powiększ

Napis LOVE

Nowy

Litery LOVE to rozwiązanie dla sklepów, galerii handlowych, przestrzeni obsługi klienta, na imprezy i wydarzenia lub do nowoczesnych wnętrz i ogrodów. Zaprojektowany z myślą wyeksponowania kampanii wyprzedażowych dla klientów lub zwrócić uwagę gości. 

Czas realizacji zamówienia 4-8 dni roboczych.

Więcej szczegółów

1 199,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg

Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 229 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 229 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 68,70 zł.

Litery wykonane są z tworzywa sztucznego-polietylenu co niezwykle ułatwia ich codzienne użytkowanie, gdyż są łatwe w czyszczeniu, wodoodporne, mrozoodporne, a materiał z jakiego są wykonane czyni je ekologicznymi. Litery są duże i bardzo widoczne. Świetnie nadają się na witrynę sklepową lub ekspozycję w sklepie, do firmy lub nowoczesnego domu.

Prosty kształt liter świetnie prezentuje się na zewnątrz jaki i w zamkniętych przestrzeniach, zarówno w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach.

Litery występują w wersji podświetlanej oraz bez podświetlenia:

1. Wersja bez podświetlenia - litery są w kolorze biały mleczny

2. Wersja z podświetleniem - Litery LOVE mogą być zasilane na dwa sposoby:

2.1. Za pomocą kabla podłączanego bezpośrednio do sieci. Kabel ma długość 2,9m, zakończony jest wtyczką do gniazdka. Zaletą tego rozwiązania jest stałe podłączenie do sieci co sprawia ze nie trzeba się martwić o rozładowanie kostki. W tej wersji zasilania możemy wybrać następujące barwy podświetlenia:

  • biała zimna
  • RGB kolory zmieniane za pomocą pilota lub różnych trybów

2.2. Za pomocą bezprzewodowego modułu z wbudowanymi akumulatorkami. W pełni naładowany akumulator pozwala na pracę ok. 7 godzin (w zależności od trybu i jasności świecenia). Ładowanie akumulatora trwa do kilku godzin, LITERY LOVE mogą jednak pracować w trakcie ładowania. W zestawie znajduje się pilot z baterią oraz ładowarka. 

Litery zbudowane są ze specjalnego utwardzonego tworzywa przez co są wytrzymałe. Kostkę LED ustawić można aby świeciła jednolitym kolorem lub zmieniała kolory z różną częstotliwością przechodząc z jednego w inny. Do wyboru jest 16 kolorów świecenia np.: czerwony, niebieski, zielony, biały, fioletowy, turkusowy, żółty, biały itd. Kolory można również pojaśniać lub pociemniać. Funkcje i kolory zmieniać można za pomocą bezprzewodowego pilota lub przyciskami na spodzie kostki. Mając wiele kostek można zmieniać ich kolory i tryby świecenia jednym pilotem.

Uwagi dotyczące użytkowania liter LED z bezprzewodowym modułem RGB:

Przed pierwszym użyciem lampy należy odpowiednio sformatować akumulator. Zapalamy lampę do momentu kiedy intensywność światła zacznie spadać. Następnie ładujemy lampę, aż do momentu kiedy dioda znajdująca się na ładowarce zacznie świecić na zielono. Każde ładowanie powinno trwać jak najdłużej, aż do momentu całkowitego naładowania akumulatora lampy. Lamp nie należy ładować w wilgotnym otoczeniu. Należy stosować ładowarkę załączoną w zestawie wraz z lampą. Jeżeli natężenie światła zacznie słabnąć wówczas jest to sygnał do ponownego naładowania lampy. Czas ładowania lampy uzależniony jest od stopnia rozładowania. Zmiana koloru diody na ładowarce z czerwonego na zielony jest sygnałem że lampa jest w pełni naładowana. W przypadku przerwy w eksploatacji lampy, należy ją ładować do pełna raz na dwa miesiące.

Aby zachować wysoką efektywność pracy baterii, ładowanie powinno odbywać się do czasu pełnego naładowania akumulatora i jego pełnego rozładowania. Żywotność akumulatora również ulega skróceniu gdy lampa jest ciągle podłączona do sieci.

NIE POZWÓL BY KLIENCI PRZESZLI OBOJĘTNIE OBOK TWOJEJ WYSTAWY 

 

Klasa szczelności:

IP44

Wysokość jednej litery:

60cm

Szerokość jednej litery:

50cm

Głębokość jednej litery:

40cm

Materiał:

tworzywo sztuczne – wytrzymały polietylen PE

kolor mleczny

Światło:

1. emitowane z żarówki, barwa biała zimna

2. emitowane z żarówki RGB, (zmieniające kolory pilotem - 16 kolorów w tym 

biały + automatyczne tryby + jaśniej/ciemniej )

3. moduł bezprzewodowy RGB (zmieniające kolory pilotem - 16 kolorów w tym 

biały + automatyczne tryby + jaśniej/ciemniej )

Waga łączna wszystkich liter:

37kg

Zasilanie:

przewód 2,9m lub akumulator lub brak

Czas pracy na akumulatorze:

ok. 8 h

Czas pełnego ładowania:

ok. 5 - 7h (można używać podczas ładowania)

Certyfikaty:

CE

Żywotność LED:

35 000 h

Temperatura pracy:

- 10 / + 40 st. C

Gwarancja:

24 miesiące na obudowę lampy, 12 miesięcy na akumulator

W zestawie:

w zależności od wybranej wersji: ładowarka 230V,

bezprzewodowy pilot

 Litery LOVE

 

Napis SALE

 

Napis LOVE


Oświetlenie LED, czemu warto?

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

Napisz opinię

Napis LOVE

Napis LOVE

Brak metod dostawy dla tego produktu.

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ