Donica VENUS 70cm - Podświetlana Donica Powiększ

Donica VENUS 70cm

PD concept PD concept

Nowy

Świecąca donica VENUS to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych domów, ogrodów, apartamentów czy firm. Donica jest odporna na czynniki atmosferyczne dlatego z powodzeniem może stać na zewnątrz przez cały rok. Donica jest efektownym dodatkiem/zamiennikiem dla tradycyjnych doniczek, który przyciągnie uwagę i rozświetli pomieszczenie.

Zamówienie otrzymasz w ok. 3-7 dni roboczych

Więcej szczegółów

318,50 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg
Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Świecąca donica VENUS to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych domów, ogrodów, apartamentów czy firm. Donica jest efektownym dodatkiem/zamiennikiem dla tradycyjnych doniczek, który z pewnością przyciągnie uwagę i rozświetli pomieszczenie. Wygląda świetnie zarówno z rośliną jak i bez niej.

Donica jest w pełni oszczędna dzięki zastosowaniu energooszczędnego źródła światła. Wybierz dla siebie najodpowiedniejszy rodzaj świecenia:

- kolorowy RGB - zmieniaj kolory za pomocą bezprzewodowego pilota dołączonego w zestawie. Możesz ustawić jeden z 16 kolorów (np. czerwony, zielony, żółty, fioletowy, niebieski, różowy - również kolor biały zimny), przyciemnić lub pojaśnić wybrany kolor lub ustawić jeden z automatycznych trybów zmiany kolorów np. spokojne przechodzenie z koloru w inny kolor, stroboskop, miganie itp

- kolor biały ciepły/zimny - donica świeci w kolorze białym ciepłym lub białym zimnym.

Jeżeli znudzi Ci się wybrany rodzaj światła, możesz w dowolnym momencie dokupić inny i w prosty sposób odkręcając dolną pokrywę wymienić go na nowy - donica posiada oprawę na żarówki typu E27. Wyjściowo donica żarówkę ciepłą energooszczędną. Żarówka w barwie światła zimny oraz żarówka RGB kolorowa są żarówkami typu LED.

Donica VENUS wykonana jest z tworzywa polietylenu PE, przez co jest odporna na warunki atmosferyczne, mróz, promienie UV - może być stosowana na zewnątrz. Lampa nie stłucze się gdy upadnie np. uderzona przez psa w ogrodzie czy dziecko. Lampa posiada przewód o długości 2,5m, zakończony wodoodporną wtyczką, dzięki czemu jest w pełni niezawodna oraz bezobsługowa.

Pojemność donicy wynosi 12 litrów.

Parametry

Barwa światła Biała ciepła / zimna / RGB
Napięcie 220-240V
Klasa szczelności lampy IP44
Kolor obudowy Biały
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Gwarancja 24 miesiące
Uwagi donica może być stosowana na zewnątrz lub wewnątrz
Gwint E27
Wysokość 70cm
Średnica 35cm
Przedział wysokości w jakim szukasz lampy od 46cm do 75cm
Długość kabla zasilającego 2,5m zakończony wtyczką czarny
Kształt Owalny

Napisz opinię

Donica VENUS 70cm

Donica VENUS 70cm

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zaufali nam

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ