Obniżka! Żarowka LED GX53 7W SMD Powiększ

Żarowka LED GX53 7W

VTAC VTAC

Nowy

Żarówka LED GX53 to źródło światła stworzone z myślą o gniazdach specjalnego przeznaczenia, jakie występuje w niektórych lampach. Moc żarówki LED 7W odpowiada mocy ok. 45W tradycyjnej żarówki. Barwa światła żarówki to biały zimny. Na wyprzedaży ostatnich 10 sztuk.

Zamówienie otrzymasz w ok. 1-2 robocze

Więcej szczegółów

21,99 zł

29,99 zł

-8,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg

Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.

Żarówka LED GX53 to źródło światła stworzone z myślą o gniazdach specjalnego przeznaczenia, jakie występuje w niektórych lampach. Moc żarówki LED 7W odpowiada mocy ok. 45W tradycyjnej żarówki. Oznacza to, że przy takim samym świetle zużywasz w tym przypadku prawie 10 razy mniej prądu.

Żarówka jest w kolorze białym, posiada białą obudowę. Żarówka zbudowana na diodach SMD i gwarantuje żywotność na poziomie 30000h świecenia non-stop (4 lata ciągłego świecenia) co przy używaniu żarówki 8h dziennie daje żywotność 9 lat. Żarówka idealnie nadaje się do nietypowych rozwiązań oświetleniowych w półkach, szafkach, gablotach oraz lamp z gwintem dedykowanym do żarówki GX53.

UWAGA - żarówki nie pasują do lamp ogrodowych z serii FAN (nie mieszczą się w kloszu).

Oświetlenie LED, czemu warto? 

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV
Producent VTAC
Indeks 4439
Moc 7W
Barwa światła Biała zimna (6000-6500K)
Strumień świetlny 550lm
Napięcie 230V
Trwałość 30 000 h
Klasa szczelności lampy IP20
Typ diody SMD
Kolor obudowy Biały
Kąt świecenia 110°
Zamiennik tradycyjnego oświetlenia 45W
Certyfikaty CE, RoHS
Gwarancja 24 miesiące (osoby pryw.) / 12 miesięcy (firmy)
Gwint gx53
Wbudowane źródło LED tak
Wysokość 35mm
Średnica 75mm
Oddawanie barw (CRI) Ra 80
Ściemnialne nie
Kształt Owalny

Napisz opinię

Żarowka LED GX53 7W

Żarowka LED GX53 7W

V-TAC to europejski lider w zakresie oświetlenia LED z wieloma biurami w całej Europie. Produkty ze znakiem V-TAC to w szczególności najwyższa jakość oraz doskonałe i wysokie parametry świetlne. Firma V-TAC przy współpracy z SAMSUNG wdraża do swoich produktów, certyfikowane rozwiązania i podzespoły koreańskiego giganta. 

Brak metod dostawy dla tego produktu.

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ