Lampa najazdowa MON Nowodvorski Lighting Powiększ

Lampa najazdowa MON 4454

Nowodvorski LIGHTING Nowodvorski LIGHTING

Nowy

Lampa najazdowa MON wykonana jest z aluminium, natomiast klosz lampy to szkło hartowane. MON to lampa o owalnym kształcie klosza, źródłem światła w lampie jest wiatowej renomy dioda LED CREE 1W zapewniająca długotrwałe i bezobsługowe działanie.

Zamówienie otrzymasz w ok. 3-7 dni roboczych

Więcej szczegółów

  • Srebrny

169,00 zł

fb64f8f446a731a8264916041b4328f9.png

Lampa najazdowa MON wykonana jest z aluminium, natomiast klosz lampy to szkło hartowane. MON to lampa o owalnym kształcie klosza, źródłem światła w lampie jest światowej renomy dioda LED CREE 1W zapewniająca długotrwałe i bezobsługowe działanie.

Oprawa może być wykorzystana jako podświetlenie krzewu, ogrodzenia lub jako podświetlenie podjazdu do posesji. Lampy MON wkopywane są w ziemię. Klasa szczelności lampy IP67 stanowi ochronę przed zalaniem, można ją zamontować w miejscu narażonym na trudne warunki atmosferyczne.

Parametry

Producent Nowodvorski
Indeks 4454
Moc 1 x 1W LED CREE
Barwa światła Biała ciepła (2800-3500K)
Strumień świetlny 68lm
Napięcie 230V
Trwałość 10 000 h
Klasa szczelności lampy IP67
Typ diody CREE
Kolor obudowy Srebrny
Materiał obudowy Aluminium
Materiał klosza Szkło
Kąt świecenia 28 stopni
Temperatura pracy - 20 / + 35 °C
Certyfikaty CE
Gwarancja producenta 24 miesiące
Wbudowane źródło LED tak
Wysokość 11,7cm
Średnica 7cm
Styl lampy Nowoczesny
Kształt Owalny

Napisz opinię

Lampa najazdowa MON 4454

Lampa najazdowa MON 4454

Nowodvorski Lighting – Polska firma, topowa jakość w niskich cenach.

Od prawie 25lat Nowodvorski dostarcza asortyment lamp najwyższej jakości, które stanowią doskonałe dopełnienie zarówno klasycznych aranżacji, jak i nowoczesnych wnętrz.

W ofercie firmy można znaleźć ponad 1,5 tysiąca modeli lamp zarówno wewnętrznych jak i ogrodowych. W trosce o zaspokojenie szerokiego wachlarza potrzeb zarówno w zakresie designu jak i funkcjonalności opraw oświetleniowych, asortyment jest nieustannie modyfikowany.

Nowodvorski Lighting posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 15 000 m2, oraz nowy magazyn wysokiego składowania o powierzchni 4 500 m2, z zaprojektowanym półautomatycznym procesem kompletacji zamówień, oraz systemem WMS najnowszej generacji. Zakłady produkcyjne są wyposażone w niezbędny w naszej specjalności, najnowocześniejszy system maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo (CNC).

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ