Lampa Solarna LED z Numerem Domu + czujnik zmierzchu Powiększ

Lampa Solarna LED z Numerem Domu + czujnik zmierzchu

Nowy

Lampa solarna LED z numerem domu jest doskonałym sposobem na efektowne doświetlenie numeru domu. Lampa jest w pełni autonomiczna tz. pobiera energię słoneczną, samoczynnie włącza się po zapadnięciu zmroku i świeci wykorzystując technologię LED.

Zamówienie otrzymasz w ok. 2-4 dni roboczych

Więcej szczegółów

Ten produkt jest chwilowo niedostępny

  • Srebrny

59,99 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg
Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Lampa solarna LED z numerem domu jest doskonałym sposobem na efektowne doświetlenie numeru domu. Lampa jest w pełni autonomiczna tz. pobraną w ciągu dnia energię słoneczną za pomocą 2 paneli fotowoltaicznych magazynuje w akumulatorze (AA NiMh 600 mAh), tak aby po zapadnięciu zmroku świecić wykorzystując technologię LED – nie trzeba jej podłączać kablami do sieci elektrycznej. Lampa posiada czujnik zmierzchu dzięki czemu światło włącza się samoczynnie po zapadnięciu zmroku i wyłącza w momencie wschodu słońca. Akumulatory ładują się nawet w pochmurny dzień lecz wolniej niż w pełnym słońcu (nie potrzeba całkowicie słonecznego dnia do ładowania akumulatorów). 

Lampa posiada w zestawie elementy montażu (montaż jest bardzo łatwy). Lampa świeci dzięki 2 mocnym diodom LED w kolorze białym. Lampa jest w pełni odporna na warunki atmosferyczne.

Lampa nie pobiera prądu i korzysta z technologii LED, przez co jest ekologiczna, a korzystanie z niej zupełnie bezpłatne. Lampa posiada karbowany klosz, dzięki czemu światło rozpraszane dużo lepiej niz w przypadku tradycyjnej szybki.

Wymiary powierzchni oświetlanej z numerem to: 12,5 x 17cm.
W zestawie z lampą znajdują się czarne litery i cyfry na folii samoprzylepnej do naklejenia na tablicę. Cyfry od 0 do 9 oraz litery od "a" do "e". Wysokość cyfr wnosi 10cm.


Parametry:

Żywotność:

50 000h

Długość całkowita:

23,5cm

Szerokość całkowita:

22cm

Grubość całkowita:

6cm

Materiał obudowy:

stal nierdzewna

Akumulator:

wbudowany AA NiMh 600 mAh

Źródło światła:

2 x dioda LED 0,07W

Barwa światła:

biała

Jasność:

14lm

Moc ogniwa solarnego:

0,55W

Zasilanie:

solarne (energią słoneczną)

Styl:

nowoczesny

Gwarancja:

12 miesięcy

Długość świecenia:

po pełnym naładowaniu akumulatora ok. 8h

Uwagi:

łatwy montaż, litery i cyfry do naklejania w zestawie

 

Oświetlenie LED, czemu warto? 

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

Napisz opinię

Lampa Solarna LED z Numerem Domu + czujnik zmierzchu

Lampa Solarna LED z Numerem Domu + czujnik zmierzchu

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zaufali nam

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ