Naświetlacz LED z Akumulatorem na statywie (Tripod) Powiększ

Naświetlacz 30W Bezprzewodowy na statywie 1,5m

Nowy

Naświetlacz LED 30W z akumulatorem na statywie jest doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych energochłonnych naświetlaczy halogenowych. Akumulatorowy naświetlacz LED jest wodoodporny (klasa szczelności IP65), posiada specjalny statyw (tripod), a po naładowaniu można używać go w każdym miejscu, gdzie nie ma dostępu do prądu.

Więcej szczegółów

259,00 zł

Naświetlacz 30W LED bezprzewodowy z akumulatorem na statywie jest doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych energochłonnych naświetlaczy halogenowych. Akumulatorowy naświetlacz 30W jest odpowiednikami tradycyjnych halogenów 180W. Każdy naświetlacz LED posiada wbudowany akumulator i jest wodoodporny (klasa szczelności IP65) oraz posiada specjalny statyw (tripod).

Po naładowaniu akumulatora naświetlacz można używać w każdym miejscu, gdzie nie ma dostępu do prądu lub jest on utrudniony / niebezpieczny. Naświetlacz wyposażony jest w ładowarkę sieciową (230V) oraz ładowarkę samochodową (12V) tak więc rozładowany akumulator uzupełnić można wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do prądu z gniazdka jak również w trasie czy na łodzi, gdzie dysponujemy gniazdkiem 12V. Naświetlacz z akumulatorem jest świetnym rozwiązaniem w miejscach remontowanych w stanie surowym, w warsztacie samochodowym, na budowach otwartych.

Czarno-żółty stojak z uchwytem pozwala na regulację w każdej płaszczyźnie - w prosty sposób bez zbędnego wysiłku można skierować strumień światła w wybrane miejsce. Statyw jest regulowany w dwóch miejscach na zasadzie teleskopowej, a jego maksymalna wysokość wynosi aż 150cm. 

Wysokość zestawu regulowana jest zatem statywem (teleskop) oraz położeniem nóżek. Kąt świecenia naświetlacza regulować można obracając teleskop w poziomie (360 stopni), obracając sam naświetlacz w poziomie (360 stopni) lub w pionie (120 stopni).

Naświetlacz LED świeci jasnym i wyraźnym strumieniem światła zużywając przy tym aż do 10 razy mniej energii niż jego halogenowy odpowiednik.

Parametry

Moc30W
Barwa światłaBiała zimna (6000-6500K)
Strumień świetlny1900lm
Napięcie230V / 12V
Trwałość40 000h
Klasa szczelności lampyIP65
Typ diodyCOB
Kolor obudowyŻółty
Materiał obudowyAluminium
Materiał kloszaSzkło
Kąt świecenia120°
Zamiennik tradycyjnego oświetlenia180W
Temperatura pracy- 20 / + 45 °C
CertyfikatyCE, RoHS
Gwarancja producenta24 miesiące
Uwagiw zestawie ładowarka sieciowa (230V) + ładowarka samochodowa (12V)
Wbudowane źródło LEDtak
Oddawanie barw (CRI)Ra 72
Czas pracy na akumulatorze4h
Czas ładowania akumulatoraok. 5h
Wysokość statywu regulowana65cm do 150cm
Wysokość statywu1,5m

Napisz opinię

Naświetlacz 30W Bezprzewodowy na statywie 1,5m

Naświetlacz 30W Bezprzewodowy na statywie 1,5m

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ