Naświetlacz LED 50W z Akumulatorem na statywie (Tripod) Powiększ

Naświetlacz 50W Bezprzewodowy na statywie 1,5m

1 Opinie

Nowy

Naświetlacz LED 50W z akumulatorem na statywie jest doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych energochłonnych naświetlaczy halogenowych. Akumulatorowy naświetlacz LED jest wodoodporny (klasa szczelności IP65), posiada specjalny statyw (tripod), a po naładowaniu można używać go w każdym miejscu, gdzie nie ma dostępu do prądu.

Więcej szczegółów

339,00 zł

Naświetlacz 50W LED bezprzewodowy z akumulatorem na statywie jest doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych energochłonnych naświetlaczy halogenowych. Akumulatorowy naświetlacz 50W jest odpowiednikami tradycyjnych halogenów 300W. Każdy naświetlacz LED posiada wbudowany akumulator i jest wodoodporny (klasa szczelności IP65) oraz posiada specjalny statyw (tripod).

Po naładowaniu akumulatora naświetlacz można używać w każdym miejscu, gdzie nie ma dostępu do prądu lub jest on utrudniony / niebezpieczny. Naświetlacz wyposażony jest w ładowarkę sieciową (230V) oraz ładowarkę samochodową (12V) tak więc rozładowany akumulator uzupełnić można wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do prądu z gniazdka jak również w trasie czy na łodzi, gdzie dysponujemy gniazdkiem 12V. Naświetlacz z akumulatorem jest świetnym rozwiązaniem w miejscach remontowanych w stanie surowym, w warsztacie samochodowym, na budowach otwartych.

Czarno-żółty stojak z uchwytem pozwala na regulację w każdej płaszczyźnie - w prosty sposób bez zbędnego wysiłku można skierować strumień światła w wybrane miejsce. Statyw jest regulowany w dwóch miejscach na zasadzie teleskopowej, a jego maksymalna wysokość wynosi aż 150cm. 

Wysokość zestawu regulowana jest zatem statywem (teleskop) oraz położeniem nóżek. Kąt świecenia naświetlacza regulować można obracając teleskop w poziomie (360 stopni), obracając sam naświetlacz w poziomie (360 stopni) lub w pionie (120 stopni).

Naświetlacz LED świeci jasnym i wyraźnym strumieniem światła zużywając przy tym aż do 10 razy mniej energii niż jego halogenowy odpowiednik.

Parametry

Moc 50W
Barwa światła Biała zimna (6000-6500K)
Strumień świetlny 2460lm
Napięcie 230V / 12V
Trwałość 40 000h
Klasa szczelności lampy IP65
Typ diody COB
Kolor obudowy Żółty
Materiał obudowy Aluminium
Materiał klosza Szkło
Kąt świecenia 120°
Zamiennik tradycyjnego oświetlenia 300W
Temperatura pracy - 20 / + 45 °C
Certyfikaty CE, RoHS
Gwarancja producenta 24 miesiące
Uwagi w zestawie ładowarka sieciowa (230V) + ładowarka samochodowa (12V)
Wbudowane źródło LED tak
Oddawanie barw (CRI) Ra 72
Czas pracy na akumulatorze 4h
Czas ładowania akumulatora ok. 5h
Wysokość statywu regulowana od 65cm do 150cm
Wysokość statywu 1,5m
Oceń 
2019-10-03

Świetna

Świetna lampa, dobrze świeci. Można ładować z gniazdka lub z auta. Wystarcza do większości prac/zadań.

Napisz swoją opinię! !

Napisz opinię

Naświetlacz 50W Bezprzewodowy na statywie 1,5m

Naświetlacz 50W Bezprzewodowy na statywie 1,5m

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ