LAMPA BOMBILLA Powiększ

Lampa BOMBILLA

Nowy

Żyrandol BOMBILLA to nowoczesne oświetlenie w kształcie wielkiej żarówki. Nietypowy design sprawia, że lampa przyciąga uwagę w każdym pomieszczeniu, w którym zostaje zainstalowana od domów, przez mieszkania i apartamenty aż po sklepy. Lampa zbudowana jest z metalowego trzonka oraz białego mlecznego klosza dodatkowo rozpraszającego światło.

Zamówienie otrzymasz w ok. 2-4 dni robocze

Więcej szczegółów

154,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg
Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Żyrandol BOMBILLA to nowoczesne oświetlenie w kształcie wielkiej żarówki. Nietypowy design sprawia, że lampa przyciąga uwagę w każdym pomieszczeniu, w którym zostaje zainstalowana od domów, przez mieszkania i apartamenty aż po sklepy. Lampa została zaprojektowana na wzór tradycyjnej żarówki lecz w niebotycznych rozmiarach zapewniając tym samym dobre oświetlenie i oryginalność. Lampa stanowi doskonały dodatek do nowoczesnych wnętrz, pokoju dla dzieci czy biura.

Lampa BOMBILLA zbudowana jest z metalowego trzonka oraz białego mlecznego klosza. Lampa posiada popularne gniazdo E27 dzięki czemu zastosować w niej można tradycyjną żarówkę lub żarówkę LED. Instalując zamiast tradycyjnej żarówki LED, żarówkę LED RGB zmieniającą kolory na pilota (opcja do wyboru w polu RODZAJ ŻARÓWKI) uzyskujemy dodatkowo świetny efekt ogromnej kolorowej żarówki - pomysł ten sprawdza się doskonale na imprezach, w restauracjach, klubach itp.

Lampa występuje w trzech rozmiarach - średnicach klosza: 15cm lub 23cm lub 30cm

  

Kliknij i obejrzyj film ukazujący działanie żarówki RGB w lampie BOMBILLA

Oświetlenie LED, czemu warto?

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

Parametry

Indeks 7090P01M
Moc w zależności od zastosowanej żarówki
Barwa światła w zależności od zastosowanej żarówki
Strumień świetlny w zależności od zastosowanej żarówki
Napięcie 220-240V
Klasa szczelności lampy IP20
Kolor obudowy Srebrny
Materiał obudowy Aluminium
Materiał klosza Szkło
Kolor klosza Mleczny
Gwarancja 24 miesiące
Gwint E27
Ilość źródeł światła 1
Typ źródła światła A60 klasyczny
Wbudowane źródło LED nie
Średnica klosza 15cm lub 23cm lub 30cm
Długość zwisu (regulowana) 150cm
Styl lampy Nowoczesny
Kształt Owalny

Napisz opinię

Lampa BOMBILLA

Lampa BOMBILLA

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zaufali nam

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ