LAMPA CLOTI Powiększ

Lampa CLOTI

Nowy

Żyrandol CLOTI to nowoczesne oświetlenie w kształcie wielkiej żarówki. Nietypowy design sprawia, że lampa przyciąga uwagę w każdym pomieszczeniu, w którym zostaje zainstalowana od domów, przez mieszkania i apartamenty aż po sklepy. Lampa zbudowana jest z metalowego trzonka oraz przeźroczystego klosza dodatkowo rozpraszającego światło.

Zamówienie otrzymasz w ok. 2-4 dni robocze

Więcej szczegółów

249,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg
Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Żyrandol CLOTI to nowoczesne oświetlenie w kształcie wielkiej żarówki. Nietypowy design sprawia, że lampa przyciąga uwagę w każdym pomieszczeniu, w którym zostaje zainstalowana od domów, przez mieszkania i apartamenty aż po sklepy. Lampa została zaprojektowana na wzór tradycyjnej żarówki lecz w niebotycznych rozmiarach zapewniając tym samym dobre oświetlenie i oryginalność.

Lampa CLOTI zbudowana jest z metalowego trzonka oraz przeźroczystego klosza, w którym znajdują się metalowe pręciki dodatkowo rozpraszające światło. Lampa posiada popularne gniazdo E27 dzięki czemu zastosować w niej można tradycyjną żarówkę lub żarówkę LED. Instalując zamiast tradycyjnej żarówki LED, żarówkę LED RGB zmieniającą kolory na pilota (opcja do wyboru w polu RODZAJ ŻARÓWKI) uzyskujemy dodatkowo świetny efekt ogromnej kolorowej żarówki - pomysł ten sprawdza się doskonale na imprezach, w restauracjach, klubach itp.


Lampa występuje w trzech rozmiarach - średnicach klosza:

15cm

23cm

30cm

 
Parametry:

Średnica:

15cm lub 23cm lub 30cm

Długość kabla-zwisu (regulowana):

150cm

Materiał klosza:

szkło

Kolor klosza:

przeźroczysty

Źródło światła:

żarówka E27

Napięcie:

230 V

Styl:

nowoczesny

Certyfikaty:

CE, RoHS

Gwarancja:

24 mieś.

Uwagi:

żarówka nie jest dołączona w zestawie

 

Czy wiesz że:

Oświetlenie LED, czemu warto?

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

KONTAKT

Napisz opinię

Lampa CLOTI

Lampa CLOTI

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zaufali nam

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ