Lampa wisząca HORUS 45cm Biała Powiększ

Lampa wisząca HORUS 45cm Biała

SOLLUX SOLLUX

Nowy

Lampa wisząca HORUS to niezwykle oryginalna zarazem elegancka lampa sufitowa. Designerskie wzornictwo sprawia, że HORUS sprawdzi się głównie w nowoczesnych wnętrzach takich jak salon, kuchnia, sypialnia, przedpokój. Występuje w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym. Istnieje możliwość regulacji wysokości lampy.Zamówienie otrzymasz w ok. 3-10 dni roboczych

Więcej szczegółów

315,00 zł

Lampa wisząca HORUS to niezwykle oryginalna zarazem elegancka lampa sufitowa. Designerskie wzornictwo sprawia, że HORUS sprawdzi się głównie w nowoczesnych wnętrzach takich jak salon, kuchnia, sypialnia, przedpokój. Występuje w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym. Istnieje możliwość regulacji wysokości lampy.Lampa jest bardzo uniwersalna - posiada dwa gniazda na popularne żarówki E27 - pasują tu zarówno żarówki LED, halogenowe jak i klasyczne wolframowe (max 60W). Moc świecenia plafonu zależy od mocy żarówki jaka zostanie zainstalowana. Lampa posiada klosz w barwie biały mleczny, który zapewnia dobre rozprowadzenie światła po pomieszczeniu. Plafon dzięki swej budowie gwarantuje dużą ilość światła w każdym kierunku (360stopni). Oprawa zbudowana jest z PVC, aluminium oraz plastiku. Lampy z serii HORUS cechuje dbałość o szczegóły, jakość oraz wysoka estetyka.

Bok lampy wynosi 35cm.

W serii lamp HORUS znajdują się również plafony o innych rozmiarach. Występuje również w kształcie kwadratowym pod nazwą ARENA.

Parametry:

Klasa szczelności:

IP20

Symbol lampy:

SL. 0135

Wysokość:

80cm

Szerokość:

45cm

Długość:

45cm

Materiał obudowy:

tworzywo

Kolor obudowy:

biała

Materiał klosza:

PVC

Kolor klosza:

biały mleczny

Źródło światła:

3 x żarówka E27

Jasność:

w zależności od
zastosowanej żarówki

Barwa światła:

w zależności od
zastosowanej żarówki

Moc:

w zależności od
zastosowanej żarówki

Napięcie:

230 V

Styl:

nowoczesny

Gwarancja:

24 mieś.

Uwagi:

żarówka nie jest 
dołączona w zestawie

Oświetlenie LED, czemu warto?

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

Skontaktuj się z nami

Napisz opinię

Lampa wisząca HORUS 45cm Biała

Lampa wisząca HORUS 45cm Biała

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ