Plafon KENZO LED 40cm Powiększ

Plafon KENZO LED 40cm

Lampex Lampex

419/40

Nowy

Plafon KENZO to nowoczesna oprawa LED kształtem przypominająca wielkie ciastko donut. Lampę charakteryzuje okrągła budowa i proste krawędzie. Designerskie wzornictwo sprawia, że KENZO sprawdzi się głównie w nowoczesnych wnętrzach takich jak salon, kuchnia, łazienka, sypialnia czy korytarz. Świetnie sprawdzi się również w firmie.

Zamówienie otrzymasz w ok. 3-10 dni roboczych

Więcej szczegółów

395,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg
Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Plafon KENZO to nowoczesna oprawa LED kształtem przypominająca wielkie ciastko donut. Lampę charakteryzuje okrągła budowa i proste krawędzie. Designerskie wzornictwo sprawia, że KENZO sprawdzi się głównie w nowoczesnych wnętrzach takich jak salon, kuchnia, łazienka, sypialnia czy korytarz. Świetnie sprawdzi się również w firmie. 

Lampa jest bardzo uniwersalna - posiada wbudowane źródło światła LED o mocy 24W składające się z dwóch niezależnych modułów, pozwalających na świecenie w trzech barwach: barwie ciepłej (3000K), barwie zimnej (6000K) oraz przez załączenie obu barw jednocześnie w barwie naturalnej (4500K)- do wyboru w dowolnym momencie w zależności od przeznaczenia i nastroju. Plafon dzięki swej okrągłej budowie zapewnia dużą ilość światła w każdym kierunku (360stopni). Oprawa zbudowana jest z PVC, aluminium oraz plastiku.

Jak działa wybór barwy świecenia lampy ? Barwy załącza się w bardzo prosty sposób - po podłączeniu lampy do sieci, gdy włączymy lampę włącznikiem (np. na ścianie) zapala się barwa ciepła (3000K). Po niezwłocznym wyłączeniu i włączeniu lampy ponownie załacza się barwa zimna (6000K). Po kolejnym wyłączeniu i włączeniu lampy zapalają się obie barwy czyli biała ciepła i biała zimna jednocześnie dając barwę naturalną (4500K). Po wyłączeniu i właczeniu lampy ponownie, zapala się barwa naturalna lecz przygaszona (mniejsze natężenie światła). Jeśli nie wyłączymy i włączymy lampy w ciągu 15sek. lampa zapala się po kolejnym włączeniu domyślnie w barwie białej ciepłej. Jeśli używamy najczęściej barwy białej ciepłej wystarczy lampę włączyć (zapala się barwa biała ciepła) i pozostawić. Gdy kolejnym razem zapalimy światło, znów zapali się domyślna pierwsza barwa czyli biała ciepła.

Średnica lampy wynosi 40cm.

W serii lamp KENZO znajdują się również plafony o innych rozmiarach. 

Parametry:

Klasa szczelności:

IP20

Numer EAN:

5907441028769

Symbol lampy:

419/40

Wysokość:

10cm

Średnica:

40cm

Materiał obudowy:

tworzywo

Materiał klosza:

PVC

Kolor klosza:

biały mleczny

Źródło światła:

moduł LED 24W

Jasność:

1600lm

Barwa światła:

biała ciepła (3000K) 
+ barwa zimna (6000K)
+ barwa naturalna (4500K)

Moc:

24W

Napięcie:

230 V

Styl:

nowoczesny

Gwarancja:

24 mieś.

Uwagi:

źródło światła wbudowane,
lampa gotowa do pracy

Kliknij poniżej aby obejrzeć film pokazujący działanie Lampy KENZO (wybór barwy świecenia):


Oświetlenie LED, czemu warto?

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

Skontaktuj się z nami

Napisz opinię

Plafon KENZO LED 40cm

Plafon KENZO LED 40cm

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zaufali nam

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ