Lampa do Akwarium MOONLIGHT LED Powiększ

Lampa do Akwarium MOONLIGHT LED

AQUAEL AQUAEL

109561

Nowy

Lampka MOONLIGHT LED ma postać niewielkiego, kulistego modułu, wyposażonego w cztery błękitne diody LED o łącznej mocy 1W. Może być mocowana zarówno w wodzie jak i poza nią. MOONLIGHT LED wyposażono w podwójny system zawieszania: mocną przyssawkę oraz dopasowany wieszak magnetyczny. 

Więcej szczegółów

90,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg

Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,70 zł.

Lampka MOONLIGHT LED ma postać niewielkiego, kulistego modułu, wyposażonego w cztery błękitne diody LED o łącznej mocy 1W. Może być mocowana zarówno w wodzie jak i poza nią. MOONLIGHT LED wyposażono w podwójny system zawieszania: mocną przyssawkę oraz dopasowany wieszak magnetyczny. Sprawia to, że łatwo jest ją przymocować zarówno do szyby zbiornika, jak i do jego pokrywy czy innych elementów wyposażenia.

Technologia 5-voltowa, w której została wykonana zapewnia pełne bezpieczeństwo zarówno zamieszkujących zbiornik zwierząt jak i ich opiekuna.

Emitowane przez MOONLIGHT LED silne, niebieskie światło oświetla wnętrze zbiornika i doskonale imituje naturalną, księżycową poświatę. Zapewnia to nocnym zwierzętom idealne warunki do żerowania. Zostało również doświadczalnie udowodnione, że zastosowanie tego typu oświetlenia może działać stymulująco na rozmnażanie się nawet niechętnie przystępujących w akwarium do tarła tzw. „problemowych" gatunków ryb.

AQUAEL MOONLIGHT LED doskonale sprawdza się również w niewielkich zbiornikach morskich z koralowcami jako oświetlenie aktyniczne. Sprzyja intensyfikacji efektu świecenia koralowców i zapewnia im bardziej atrakcyjny wygląd. Temperatura barwowa lampy to aż 16 000K.

Lampa może być używana zarówno w zbiornikach słodkowodnych jak i morskich.


Lampka MOONLIGHT LED może zostać przymocowana do szyby za pomocą załączonego uchwytu z przyssawką (a) lub wieszaka magnetycznego (b) (aby zawiesić lampkę na wieszaku magnetycznym należy zdjąć z niej uchwyt z przyssawką). Maksymalna grubość szyby w przypadku wieszaka magnetycznego wynosi 8 mm. Wieszak magnetyczny umożliwia również przymocowanie lampki do pokrywy zbiornika.

Urządzenie może być zasilane bezpośrednio z sieci elektrycznej o parametrach podanych w danych technicznych lub za pośrednictwem komputera za pomocą łącza USB (kabel ma długość 1,5 metra).

Lampka MOONLIGHT LED nie wymaga specjalnej konserwacji. W przypadku zastosowania pod powierzchnią wody osadzające się na niej glony można usuwać przy pomocy gąbki lub miękkiej szmatki.

Porównanie barw - biały ciepły, biały zimny

Parametry:

Klasa szczelności:

IPX8

Masa całkowita:

200g

Maksymalna głębokość zanurzenia:

80cm

Kąt świecenia:

możliwość regulacji

Materiał obudowy:

tworzywo sztuczne

Temperatura światła:
Biały zimny


16 000K

Moc:

1W

Długość przewodu zasilającego:

1,5m

Napięcie:

230 V

Styl:

nowoczesny

Kolor:

czarny

Certyfikaty:

CE, RoHS

Gwarancja:

24 mieś.

Uwagi:

W zestawie wieszak magnetyczny,
mocna przyssawka, zasilacz

 

Porównanie barw

 

Oświetlenie LED, czemu warto? 

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące. 


Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

 

Skontaktuj się z nami

Napisz opinię

Lampa do Akwarium MOONLIGHT LED

Lampa do Akwarium MOONLIGHT LED

Brak metod dostawy dla tego produktu.

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ