Zestaw montażowy do wbudowania do panelu Anlux Powiększ

Zestaw montażowy do wbudowania do panelu Anlux

Anlux Anlux

A LED-PANEL-UCHWYT-MONTAŻ

Nowy

Zestaw montażowy do wbudowania w sufit podwieszany do panelu kwadratowego o wymiarach 595x595mm i prostokątnego 1200x300mm.

Zamówienie otrzymasz w ok. 1-4dni robocze

Więcej szczegółów

11,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:

Zestaw montażowy do wbudowania w sufit podwieszany do panelu kwadratowego o wymiarach 595x595mm i prostokątnego 1200x300mm.

Zestaw kompatybilny z panelami:

- 595x595mm Anlux 40W

595x595mm Anlux 50W

- 1200x300mm Anlux 40W

Parametry

Producent Anlux
Indeks A LED-PANEL-UCHWYT-MONTAŻ
Materiał obudowy Aluminium

Napisz opinię

Zestaw montażowy do wbudowania do panelu Anlux

Zestaw montażowy do wbudowania do panelu Anlux

Lampy ANLUX cechuje bardzo wysoka jakość wykonania i świetne parametry techniczne. Jest to najwyższa półka oświetlenia - nie walczymy tu niską ceną, a wyłącznie jakością i doskonałymi, nie przekłamanymi parametrami - raz zakupione lampy będą bezproblemowo służyły przez długi czas.

Początki firmy sięgają 1995 roku, jesteśmy przedsiębiorstwem z wyłącznie polskim kapitałem. Nasza działalność od początku istnienia opiera się na branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów, w relacjach z którymi dochowujemy najwyższych standardów zawodowych i etycznych. Odpowiadamy na potrzeby Klienta zarówno pod względem kompleksowości oferty, jakości towaru, jak i terminowości dostaw.  Zapewniamy bezpieczeństwo poprzez wysokiej jakości serwis sprzedażowy i posprzedażowy. 

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zaufali nam

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ