Donica podświetlana Pons 90 cm Powiększ

Donica podświetlana Pons 90 cm

Decolovin Decolovin

Nowy

Donica Pons to podświetlana donica wykonana z tworzywa o mlecznej barwie. Świetnie nadają się zarówno do podświetlania nowoczesnych wnętrz jak i tarasów czy ogrodów. Można je zastosować do aranżacji domowych wnętrz jak i siedzib firm.


Zamówienie otrzymasz w ok.4-7 dni roboczych

Więcej szczegółów

479,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
24d28856e47a57eae37812f24a14fa3b.png

Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 55 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 55 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 16,50 zł.

Donica Pons to podświetlana donica wykonana z tworzywa o mlecznej barwie. Świetnie nadają się zarówno do podświetlania nowoczesnych wnętrz jak i tarasów czy ogrodów. Można je zastosować do aranżacji domowych wnętrz jak i siedzib firm. Zastosowane źródło światła LED może występować w trzech odmianach: barwa biała ciepła, biała zimna i RGB możliwa zmiana kolorów pilotem.

Donica Pons wykonana jest z tworzywa polietylenu PE, przez co jest odporna na warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg, mróz, promienie UV. Donica nie stłucze się gdy upadnie np. uderzona przez psa w ogrodzie czy dziecko. Donica gdy nie świeci ma białą jednolitą estetyczną powierzchnię. Donica jest łatwa w konserwacji i czyszczeniu. Donica Pons oferujemy również z dwoma rodzajami przewodów: do wnętrz z włącznikiem (biały) lub na zewnątrz (czarny).

Dlaczego donice z podświetleniem nie posiadają odprowadzenia wody - jest to niebezpieczne, nieszczelne odprowadzenie wody mogłoby spowodować zwarcie lub porażenie prądem.

Donice Pons wykonano z polietylenu, tworzywa wysoce odpornego na:

Parametry Donicy:

Średnica: 52cm
Wysokość: 90cm
Głębokość wsadu: 35cm
Materiał: tworzywo sztuczne – wytrzymałypolietylen
Światło: LED Białe CIEPŁE / ZIMNE lub RGB
Wtyczka do gniazdka: standardowa 230V
Zasilanie z sieci 230V
Czas pełnego ładowania: tolerancja wymiaru ± 3%
Pojemność: 39 dm³
Styl: nowoczesny
Przewód: 3 metry
Kolor: podświetlana - biały mleczny
Certyfikaty: CE, RoHS
Temperatura pracy: - 40 / + 60 st. C
Zastosowanie: Wewnętrzne lub Zewnętrzne
Gwarancja: 24 mieś.
Uwagi: donica gotowa do pracy, brak odprowadzenia wody

Oświetlenie LED, czemu warto?

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

Skontaktuj się z nami

 

Napisz opinię

Donica podświetlana Pons 90 cm

Donica podświetlana Pons 90 cm

Brak metod dostawy dla tego produktu.

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ