Donica KAKTUS 90cm Powiększ

Donica KAKTUS 90cm

PD concept PD concept

Nowy

Donica KAKTUS to oryginalna dekoracja o niepowtarzalnym wyglądzie. Donica może zastąpić tradycyjne oświetlenie, służyć jako dekoracja zmieniająca kolory albo tradycyjna donica. Posiada ona takie same właściwości jak tradycyjne donice - ma aż 3 otwory.

Zamówienie otrzymasz w ok. 3-7 dni roboczych

Więcej szczegółów

712,90 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg
Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Donica KAKTUS to świetne rozwiązanie do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Donica może zastąpić tradycyjne oświetlenie jak również służyć jako dekoracja zmieniająca kolory albo tradycyjna donica. Donica ma takie same właściwości jak tradycyjne donice, można w niej bezpośrednio sadzić kwiaty lub wstawić w osłonce. Donica posiada aż 3 otwory, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalna (np. można z nich zrobić schowek, popielniczkę, wystawkę na produkty itp.).

Lampa jest w pełni oszczędna dzięki zastosowaniu energooszczędnego źródła światła. Wybierz dla siebie najodpowiedniejszy rodzaj świecenia:

- kolorowy RGB - zmieniaj kolory za pomocą bezprzewodowego pilota dołączonego w zestawie. Możesz ustawić jeden z 16 kolorów (np. czerwony, zielony, żółty, fioletowy, niebieski, różowy - również kolor biały zimny), przyciemnić lub pojaśnić wybrany kolor lub ustawić jeden z automatycznych trybów zmiany kolorów np. spokojne przechodzenie z koloru w inny kolor, stroboskop, miganie itp

- kolor biały ciepły/zimny - donica świeci w kolorze białym ciepłym lub białym zimnym.

Jeżeli znudzi Ci się wybrany rodzaj światła, możesz w dowolnym momencie dokupić inny i w prosty sposób odkręcając dolną pokrywę wymienić go na nowy - donica posiada oprawę na żarówki typu E27. Wyjściowo donica żarówkę ciepłą energooszczędną. Żarówka w barwie światła zimny oraz żarówka RGB kolorowa są żarówkami typu LED.

KAKTUS wykonany jest z tworzywa polietylenu PE, przez co jest odporny na warunki atmosferyczne, mróz, promienie UV - może być stosowany na zewnątrz. Lampa nie stłucze się gdy upadnie np. uderzona przez psa w ogrodzie czy dziecko. Lampa posiada przewód o długości 2,5m, zakończony wodoodporną wtyczką, dzięki czemu jest w pełni niezawodna oraz bezobsługowa.

Parametry

Barwa światła Biała ciepła / zimna / RGB
Napięcie 220-240V
Klasa szczelności lampy IP44
Kolor obudowy Biały
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Temperatura pracy - 30 / + 45 °C
Gwarancja 24 miesiące
Uwagi lampa może być stosowana na zewnątrz lub wewnątrz
Gwint E27
Wysokość 90cm
Średnica 40cm
Przedział wysokości w jakim szukasz lampy od 76cm do 100cm
Zasilanie 2,5m zakończony wtyczką czarny
Kształt Owalny

Napisz opinię

Donica KAKTUS 90cm

Donica KAKTUS 90cm

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zaufali nam

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ