Donica podświetlana Della 75 cm Powiększ

Donica podświetlana Della 75cm

Decolovin Decolovin

Nowy

Donica Della to podświetlana donica wykonana z tworzywa o mlecznej barwie. Świetnie nadają się zarówno do podświetlania nowoczesnych wnętrz jak i tarasów czy ogrodów. Można je zastosować do aranżacji domowych wnętrz jak i siedzib firm.

Zamówienie otrzymasz w ok.4-7 dni roboczych

Więcej szczegółów

279,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg
Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Donica Della to podświetlana donica wykonana z tworzywa o mlecznej barwie. Świetnie nadają się zarówno do podświetlania nowoczesnych wnętrz jak i tarasów czy ogrodów. Można je zastosować do aranżacji domowych wnętrz jak i siedzib firm. Donicę Della oferujemy również z dwoma rodzajami przewodów: do wnętrz z włącznikiem (biały) lub na zewnątrz (czarny).

Donica jest w pełni oszczędna dzięki zastosowaniu energooszczędnego źródła światła. Wybierz dla siebie najodpowiedniejszy rodzaj świecenia:

- kolorowy RGB - zmieniaj kolory za pomocą bezprzewodowego pilota dołączonego w zestawie. Możesz ustawić jeden z 16 kolorów (np. czerwony, zielony, żółty, fioletowy, niebieski, różowy - również kolor biały zimny), przyciemnić lub pojaśnić wybrany kolor lub ustawić jeden z automatycznych trybów zmiany kolorów np. spokojne przechodzenie z koloru w inny kolor, stroboskop, miganie itp

- kolor biały ciepły/zimny - donica świeci w kolorze białym ciepłym lub białym zimnym.

Jeżeli znudzi Ci się wybrany rodzaj światła, możesz w dowolnym momencie dokupić inny i w prosty sposób odkręcając dolną pokrywę wymienić go na nowy - donica posiada oprawę na żarówki typu E27. Wyjściowo donica żarówkę ciepłą energooszczędną. Żarówka w barwie światła zimny oraz żarówka RGB kolorowa są żarówkami typu LED.

Donica wykonana jest z tworzywa polietylenu PE, przez co jest odporna na warunki atmosferyczne, mróz, promienie UV - może być stosowana na zewnątrz. Donica nie stłucze się gdy upadnie np. uderzona przez psa w ogrodzie czy dziecko. Donica gdy nie świeci ma białą jednolitą estetyczną powierzchnię. Donica posiada przewód o długości 3m, zakończony wodoodporną wtyczką, dzięki czemu jest w pełni niezawodna oraz bezobsługowa.

Donice Della wykonano z polietylenu, tworzywa wysoce odpornego na:

Pojemność donicy wynosi 18 litrów.

Dlaczego donice z podświetleniem nie posiadają odprowadzenia wody - jest to niebezpieczne, nieszczelne odprowadzenie wody mogłoby spowodować zwarcie lub porażenie prądem.

Parametry

Barwa światłaBiała ciepła / zimna / RGB
Napięcie220-240V
Kolor obudowyBiały
Materiał obudowyTworzywo sztuczne
Temperatura pracy- 40 / + 60 °C
Gwarancja24 miesiące
Uwagidonica może być stosowana na zewnątrz lub wewnątrz
GwintE27
Wysokość75cm
Średnica45cm
Przedział wysokości w jakim szukasz lampyod 46cm do 75cm
Długość kabla zasilającego3m zakończony wtyczką
KształtOwalny

Napisz opinię

Donica podświetlana Della 75cm

Donica podświetlana Della 75cm

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zaufali nam

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ