Donica podświetlana Nevis 90 cm Powiększ

Donica podświetlana Nevis 90cm

1 Opinie
Decolovin Decolovin

Nowy

Donica Nevis to podświetlana donica wykonana z tworzywa o mlecznej barwie. Nowoczesna geometryczna forma sprawia, że donica fantastycznie wpasowuje się praktycznie w każdy rodzaj wnętrza, tarasu czy ogrodu. Można je zastosować do aranżacji domowych wnętrz jak i siedzib firm.

Zamówienie otrzymasz w ok.4-7 dni roboczych

Więcej szczegółów

519,00 zł

Donica Nevis to podświetlana donica wykonana z tworzywa o mlecznej barwie. Nowoczesna geometryczna forma sprawia że donica fantastycznie wpasowuje się praktycznie w każdy rodzaj wnętrza, tarasu czy ogrodu. Można je zastosować do aranżacji domowych wnętrz jak i siedzib firm. 

Donica jest w pełni oszczędna dzięki zastosowaniu energooszczędnego źródła światła. Wybierz dla siebie najodpowiedniejszy rodzaj świecenia:

- kolorowy RGB - zmieniaj kolory za pomocą bezprzewodowego pilota dołączonego w zestawie. Możesz ustawić jeden z 16 kolorów (np. czerwony, zielony, żółty, fioletowy, niebieski, różowy - również kolor biały zimny), przyciemnić lub pojaśnić wybrany kolor lub ustawić jeden z automatycznych trybów zmiany kolorów np. spokojne przechodzenie z koloru w inny kolor, stroboskop, miganie itp

- kolor biały ciepły/zimny - donica świeci w kolorze białym ciepłym lub białym zimnym.

Jeżeli znudzi Ci się wybrany rodzaj światła, możesz w dowolnym momencie dokupić inny i w prosty sposób odkręcając dolną pokrywę wymienić go na nowy - donica posiada oprawę na żarówki typu E27. Wyjściowo donica żarówkę ciepłą energooszczędną. Żarówka w barwie światła zimny oraz żarówka RGB kolorowa są żarówkami typu LED.

Donica wykonana jest z tworzywa polietylenu PE, przez co jest odporna na warunki atmosferyczne, mróz, promienie UV - może być stosowana na zewnątrz. Donica nie stłucze się gdy upadnie np. uderzona przez psa w ogrodzie czy dziecko. Donica gdy nie świeci ma białą jednolitą estetyczną powierzchnię. Donica posiada przewód o długości 3m, zakończony wodoodporną wtyczką, dzięki czemu jest w pełni niezawodna oraz bezobsługowa.

Pojemność donicy wynosi 27 litrów.

Dlaczego donice z podświetleniem nie posiadają odprowadzenia wody - jest to niebezpieczne, nieszczelne odprowadzenie wody mogłoby spowodować zwarcie lub porażenie prądem.

Donice Nevis wykonano z polietylenu, tworzywa wysoce odpornego na:

Parametry

Barwa światła Biała ciepła / zimna / RGB
Napięcie 220-240V
Kolor obudowy Biały
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Temperatura pracy - 40 / + 60 °C
Gwarancja producenta 24 miesiące
Uwagi donica może być stosowana na zewnątrz lub wewnątrz
Gwint E27
Wysokość 90cm
Szerokość 50cm
Głębokość 50cm
Przedział wysokości w jakim szukasz lampy od 76cm do 100cm
Długość kabla zasilającego 3m zakończony wtyczką
Kształt Inny
Oceń 
2019-07-23

Polecam

Najpiekniesza donia LED. Polecam

Napisz swoją opinię! !

Napisz opinię

Donica podświetlana Nevis 90cm

Donica podświetlana Nevis 90cm

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ