Donica podświetlana Tilla 75 cm Powiększ

Donica podświetlana Tilla 75cm

Decolovin Decolovin

Nowy

Donica Tilla to okrągła podświetlana donica wykonana z tworzywa o mlecznej barwie. Świetnie nadaje się zarówno do podświetlania nowoczesnych wnętrz jak i tarasów czy ogrodów. Można je zastosować do aranżacji domowych wnętrz jak i siedzib firm.

Zamówienie otrzymasz w ok.4-7 dni roboczych

Więcej szczegółów

389,00 zł

fb64f8f446a731a8264916041b4328f9.png

Donica Tilla to okrągła podświetlana donica wykonana z tworzywa o mlecznej barwie. Świetnie nadają się zarówno do podświetlania nowoczesnych wnętrz jak i tarasów czy ogrodów. Można je zastosować do aranżacji domowych wnętrz jak i siedzib firm. 

Donica jest w pełni oszczędna dzięki zastosowaniu energooszczędnego źródła światła. Wybierz dla siebie najodpowiedniejszy rodzaj świecenia:

- kolorowy RGB - zmieniaj kolory za pomocą bezprzewodowego pilota dołączonego w zestawie. Możesz ustawić jeden z 16 kolorów (np. czerwony, zielony, żółty, fioletowy, niebieski, różowy - również kolor biały zimny), przyciemnić lub pojaśnić wybrany kolor lub ustawić jeden z automatycznych trybów zmiany kolorów np. spokojne przechodzenie z koloru w inny kolor, stroboskop, miganie itp

- kolor biały ciepły/zimny - donica świeci w kolorze białym ciepłym lub białym zimnym.

Jeżeli znudzi Ci się wybrany rodzaj światła, możesz w dowolnym momencie dokupić inny i w prosty sposób odkręcając dolną pokrywę wymienić go na nowy - donica posiada oprawę na żarówki typu E27. Wyjściowo donica żarówkę ciepłą energooszczędną. Żarówka w barwie światła zimny oraz żarówka RGB kolorowa są żarówkami typu LED.

Donica wykonana jest z tworzywa polietylenu PE, przez co jest odporna na warunki atmosferyczne, mróz, promienie UV - może być stosowana na zewnątrz. Donica nie stłucze się gdy upadnie np. uderzona przez psa w ogrodzie czy dziecko. Donica gdy nie świeci ma białą jednolitą estetyczną powierzchnię. Donica posiada przewód o długości 3m, zakończony wodoodporną wtyczką, dzięki czemu jest w pełni niezawodna oraz bezobsługowa.

Pojemność donicy wynosi 17 litrów.

Dlaczego donice z podświetleniem nie posiadają odprowadzenia wody - jest to niebezpieczne, nieszczelne odprowadzenie wody mogłoby spowodować zwarcie lub porażenie prądem.

Donice Tilla wykonano z polietylenu, tworzywa wysoce odpornego na:

Parametry

Barwa światła Biała ciepła / zimna / RGB
Napięcie 220-240V
Kolor obudowy Biały
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Temperatura pracy - 40 / + 60 °C
Gwarancja producenta 24 miesiące
Uwagi donica może być stosowana na zewnątrz lub wewnątrz
Gwint E27
Wysokość 75cm
Średnica 40cm
Przedział wysokości w jakim szukasz lampy od 46cm do 75cm
Długość kabla zasilającego 3m zakończony wtyczką
Kształt Owalny

Napisz opinię

Donica podświetlana Tilla 75cm

Donica podświetlana Tilla 75cm

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ