Donica SATURN 77cm Powiększ

Donica SATURN 77cm

PD concept PD concept

Nowy

Donica SATURN to świetne rozwiązanie do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Donica może zastąpić tradycyjne oświetlenie, służyć jako dekoracja zmieniająca kolory albo tradycyjna donica. Posiada ona takie same właściwości jak tradycyjne donice, można w niej sadzić kwiaty lub wstawić w osłonce.


Zamówienie otrzymasz w ok.3-7 dni roboczych

Więcej szczegółów

1 160,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg

Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 125 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 125 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 37,50 zł.

UWAGA ZE WZGLĘDU NA BARDZO DUŻE GABARYTY PRZESYŁKA KURIERSKA MOŻLIWA WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE. KOSZT PRZESYŁKI PO PRZEDPŁACIE TO 100zł

Donica SATURN to świetne rozwiązanie do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Donica może zastąpić tradycyjne oświetlenie jak również służyć jako dekoracja zmieniająca kolory albo tradycyjna donica. Donica posiada takie same właściwości jak tradycyjne donice, można w niej bezpośrednio sadzić kwiaty lub wstawić w osłonce.


Tradycyjny kształt donicy pozwala umieścić ją praktycznie w każdej aranżacji, jako oświetlenie tarasu, ogrodu, restauracji, lobby oraz szpaler prowadzący do wjazdu na posesję.

Donica wykonana jest z tworzywa polietylenu PE, przez co jest odporna na warunki atmosferyczne, mróz, promienie UV. Donica nie stłucze się gdy upadnie np. uderzona przez psa w ogrodzie czy dziecko. Donica gdy nie świeci ma jednolitą estetyczną powierzchnię.


Donica SATURN występuje z podświetleniem (na kabel) w trzech różnych opcjach do wyboru:

- barwa światła BIAŁA ZIMNA

- barwa światła BIAŁA CIEPŁA

- barwa światła KOLOROWA RGB - zmieniasz barwy świecenia za pomocą bezprzewodowego pilota na podczerwień IP - możesz ustawić jeden z 16 kolorów (np. czerwony, zielony, żółty, fioletowy, niebieski, różowy - również kolor biały zimny), przyciemnić lub pojaśnić wybrany kolor lub ustawić jeden z automatycznych trybów zmiany kolorów np. spokojne przechodzenie z koloru w inny kolor, stroboskop, miganie itp.

Donica posiada przewód zakończony wodoodporną wtyczką o długości 2m dzięki czemu jest w pełni niezawodna oraz bezobsługowa i nie wymaga ciągłego doładowywania jak w przypadku donic z akumulatorami.

Jeżeli znudzi Ci się wybrany rodzaj światła, możesz w dowolnym momencie dokupić inny i w prosty sposób odkręcając dolną pokrywę wymienić go na nowy.


Parametry donicy:

Klasa szczelności:

IP55

Krawędź górna:

92cm

Krawędź dolna:

52cm

Wysokość:

77cm

Pojemność:

165 litrów

Materiał:

tworzywo sztuczne – wytrzymały polietylen

Światło:

Białe Ciepłe/Zimne/

Kolorowe RGB

Napięcie:

230 V

Długość kabla:

2m zakończony wtyczką

Waga:

5kg

Wtyczka do gniazdka:

standardowa 230V, wodoodporna

Styl:

nowoczesny

Kolor:

podświetlana - biały mleczny / bez podświetlenia do wyboru

Certyfikaty:

CE, RoHS

Gwarancja:

24 mieś.

Uwagi:

żarówka w zestawie – donica gotowa do pracy

 
UWAGA ZE WZGLĘDU NA BARDZO DUŻE GABARYTY PRZESYŁKA KURIERSKA MOŻLIWA WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE. KOSZT PRZESYŁKI PO PRZEDPŁACIE TO 100zł

Oświetlenie LED, czemu warto?

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

Skontaktuj się z nami

Napisz opinię

Donica SATURN 77cm

Donica SATURN 77cm

Brak metod dostawy dla tego produktu.

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ