Podświetlana Donica CUBUS S Powiększ

Donica SLIM Line M

2 Opinie
Mo. Mo.

Nowy

Donica SLIM Line M to doskonałe rozwiązanie dla domu, biura, restauracji czy miejsca spotkań. Donica idealnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz jak i przestrzeni zewnętrznych, może służyć jako zwykła doniczka lub podswietlana donica. Stylowa donica SLIM Line M  przyciąga spojrzenia i jest w pełni funkcjonalna.

Zamówienie otrzymasz w ok. 4-7 dni roboczych

Więcej szczegółów

619,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg
Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Donica SLIM Line M to doskonałe rozwiązanie dla domu, biura, restauracji czy miejsca spotkań. Donica idealnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz jak i przestrzeni zewnętrznych, posiada ona takie same właściwości jak tradycyjne donice, można w niej bezpośrednio sadzić kwiaty lub wstawić w osłonce Stylowa donica SLIM Line M przyciąga spojrzenia i jest w pełni funkcjonalna.

Świetnie sprawdzi się w lobby, firmie jak również w nowoczesnym domu lub jako subtelna lampa ogrodowa.

Dlaczego donice z podświetleniem nie posiadają odprowadzenia wody - jest to niebezpieczne, nieszczelne odprowadzenie wody mogłoby spowodować zwarcie lub porażenie prądem.

Donica wykonana jest z tworzywa polietylenu PE, przez co jest odporna na warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg, mróz, promienie UV. Donica nie stłucze się gdy upadnie np. uderzona przez psa w ogrodzie czy dziecko. Donica gdy nie świeci ma białą jednolitą estetyczną powierzchnię. Donica jest łatwa w konserwacji i czyszczeniu.


Donica może być zasilana na dwa sposoby:

1. Za pomocą kabla podłączanego bezpośrednio do sieci. Kabel ma długość 2,9m, zakończony jest wtyczką do gniazdka. Zaletą tego rozwiązania jest stałe podłączenie do sieci co sprawia ze nie trzeba się martwić o rozładowanie baterii donicy. 

Wybierz dla siebie najodpowiedniejszy rodzaj świecenia:

- kolorowy RGB - zmieniaj kolory za pomocą bezprzewodowego pilota dołączonego w zestawie. Możesz ustawić jeden z 16 kolorów (np. czerwony, zielony, żółty, fioletowy, niebieski, różowy - również kolor biały zimny), przyciemnić lub pojaśnić wybrany kolor lub ustawić jeden z automatycznych trybów zmiany kolorów np. spokojne przechodzenie z koloru w inny kolor, stroboskop, miganie itp

- kolor biały ciepły/zimny - donica świeci w kolorze białym ciepłym lub białym zimnym.

Jeżeli znudzi Ci się wybrany rodzaj światła, możesz w dowolnym momencie dokupić inny i w prosty sposób odkręcając dolną pokrywę wymienić go na nowy - donica posiada oprawę na żarówki typu E27. Wyjściowo lampa posiada żarówkę typu LED.

2. Za pomocą bezprzewodowego modułu z wbudowanymi akumulatorkami. 

W pełni naładowany akumulator pozwala na pracę ok. 7-10 godzin (w zależności od trybu i jasności świecenia). Ładowanie akumulatora trwa do kilku godzin, donica może jednak pracować w trakcie ładowania. W zestawie znajduje się pilot z baterią oraz ładowarka. Donicę LED ustawić można aby świeciła jednolitym kolorem lub zmieniała kolory z różną częstotliwością przechodząc z jednego w inny. Do wyboru jest 16 kolorów świecenia np.: czerwony, niebieski, zielony, biały, fioletowy, turkusowy, żółty, biały itd. Kolory można również pojaśniać lub pociemniać. Funkcje i kolory zmieniać można za pomocą bezprzewodowego pilota lub przyciskami na spodzie kostki. Mając wiele donic można zmieniać ich kolory i tryby świecenia jednym pilotem.

Parametry

Moc 5W
Barwa światła Biała ciepła / zimna / RGB
Napięcie 230V / 12V
Klasa szczelności lampy IP55
Kolor obudowy Biały
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Temperatura pracy - 30 / + 45 °C
Gwarancja 24 miesiące
Gwint E27 lub moduł bezprzewodowy
Wysokość 110cm
Szerokość 52cm
Głębokość 52cm
Przedział wysokości w jakim szukasz lampy od 101cm do 150cm
Waga 17kg
Czas pracy na akumulatorze do 7-10h
Czas ładowania akumulatora ok. 5h
Długość kabla zasilającego 2,9m zakończony wtyczką czarny
Kształt Kwadr./Prostokątny
Oceń 
2016-07-08

Świetna donica

Ogromna donica, świetnie wykonana, jestem pozytywnie zaskoczona i szczerze polecam.

Oceń 
2016-05-19

Godna polecenia !

Donica jest naprawde wielka. Robi mega wrażenie, zwłaszcza pierwsze. Sprawuje się dobrze i narazie bez żadnych problemów. Mam na kablu i żarówkę LED.

Napisz swoją opinię! !

Napisz opinię

Donica SLIM Line M

Donica SLIM Line M

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zaufali nam

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ