Donica VENUS 70 - Podświetlana Donica Powiększ

Donica VENUS 70 - Podświetlana Donica

PD concept PD concept

Nowy

Świecąca donica to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych domów, ogrodów, apartamentów czy firm. Donica jest odporna na czynniki atmosferyczne dlatego z powodzeniem może stać na zewnątrz przez cały rok. Donica jest efektownym dodatkiem/zamiennikem dla tradycyjnych doniczek, który z pewnością przyciągnie uwagę i rozświetli pomieszczenie.

Zamówienie otrzymasz w ok.2-4 dni

Więcej szczegółów

289,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg

Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 37 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 37 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 11,10 zł.

Świecąca donica to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych domów, ogrodów, apartamentów czy firm. Donica jest odporna na czynniki atmosferyczne dlatego z powodzeniem może stać na zewnątrz przez cały rok. Donica jest efektownym dodatkiem/zamiennikem dla tradycyjnych doniczek, który z pewnością przyciągnie uwagę i rozświetli pomieszczenie. Wygląda świetnie zarówno z rośliną jak i bez niej.

 

Donica posiada przewód zakończony wodoodporną wtyczką o długości 2,5m dzięki czemu jest w pełni niezawodna oraz bezobsługowa i nie wymaga ciągłego doładowywania jak w przypadku donic z akumulatorami. 

 

Donica VENUS jest bardzo stylowa - świetnie sprawdzi się w restauracjach, lobby hotelowych, nowoczesnych firmach chcących przyciągnąć spojrzenia klientów.

 

Wybierz dla siebie najodpowiedniejszy rodzaj świecenia:

- kolorowy RGB - zmieniaj kolory za pomocą bezprzewodowego pilota dołączonego w zestawie. Możesz ustawić jeden z 16 kolorów (np. czerwony, zielony, żółty, fioletowy, niebieski, różowy - również kolor biały zimny), przyciemnić lub pojaśnić wybrany kolor lub ustawić jeden z automatycznych trybów zmiany kolorów np. spokojne przechodzenie z koloru w inny kolor, stroboskop, miganie itp.

 

- kolor biały ciepły/białyzimny - donica świeci w kolorze białym ciepłym lub zimnym.

 

Jeżeli znudzi Ci się wybrany rodzaj światła, możesz w dowolnym momencie dokupić inny i w prosty sposób odkręcając dolną pokrywę wymienić go na nowy.

 

Donica wykonana jest z tworzywa polietylenu PE, przez co jest odporna na warunki atmosferyczne, mróz, promienie UV. Donica nie stłucze się gdy upadnie np. uderzona przez psa w ogrodzie czy dziecko. Donica gdy nie świeci ma białą jednolitą estetyczną powierzchnię.

 

Parametry donicy:

 

Klasa szczelności:

IP55

Średnica górna:

35cm

Średnica dolna:

23cm

Wysokość:

70cm

Pojemność:

14 litrów

Materiał:

tworzywo sztuczne – wytrzymały polietylen

Światło:

Białe lub

Kolorowe RGB

Napięcie:

230 V

Długość kabla:

2,5m

Waga:

3kg

Wtyczka do gniazdka:

standardowa 230V, wodoodporna

Styl:

nowoczesny

Kolor:

mleczny

Certyfikaty:

CE, RoHS

Gwarancja:

24 mieś.

Uwagi:

żarówka w zestawie – donica gotowa do pracy

 

Czy wiesz że:

 

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Co więcej, oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. 

 

OZNACZA TO, ŻE ŻARÓWKA LED 7W ŚWIECI TAK SAMO JASNO JAK TRADYCYJNA ŻARÓWKA O MOCY OKOŁO 60-70W !

 

Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej bardzo długą żywotność wynoszącą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy.

 

Inwestując w oświetlenie LED:

- 10krotnie zmniejszasz zużycie prądu oraz 50krotnie rzadziej wymieniasz je na nowe w stosunku do klasycznego oświetlenia

- zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%

Napisz opinię

Donica VENUS 70 - Podświetlana Donica

Donica VENUS 70 - Podświetlana Donica

Brak metod dostawy dla tego produktu.

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ