Obniżka! Świecąca Kostka QUADRUM XL 50cm Powiększ

Świecąca Kostka QUADRUM XL 50cm

2 Opinie
Mo. Mo.

Nowy

Świecąca kostka QUADRUM XL to nowoczesna dekoracja dla domów, ogrodów, apartamentów czy firm. Kostki pełnią role siedzeń ale można je wykorzystać również jako element dekoracji, wystroju lub lamp oświetlających np. drogę do pensjonatu.

Zamówienie otrzymasz w ok. 3-7 dni roboczych

Więcej szczegółów

369,00 zł

499,00 zł

-130,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg
Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Świecące meble kostki LED QUADRUM XL są idealnym wyposażeniem każdego nowoczesnego ogrodu, balkonu, holu czy korytarza. Mogą być ustawione zarówno w pokoju dla dziecka jak również w klubie czy hotelu. Pełnią one rolę siedzeń ale można je wykorzystać również jako element dekoracji, wystroju lub lamp oświetlających np. drogę do pensjonatu. Kostki LED dają szczególny i niepowtarzalny efekt zwłaszcza gdy jest ich kilka niedaleko siebie. Świetnie łączą się stylem z innymi świecącymi meblami. 

Kostka wykonana jest z tworzywa polietylenu PE, przez co jest odporna na warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg, mróz, promienie UV. Kostka nie stłucze się gdy upadnie np. uderzona przez psa w ogrodzie czy dziecko. Kostka gdy nie świeci ma białą jednolitą estetyczną powierzchnię. Kostka jest łatwa w konserwacji i czyszczeniu.


Kostka QUADRUM XL może być zasilana na dwa sposoby:

1. Za pomocą kabla podłączanego bezpośrednio do sieci. Kabel ma długość 2,9m, zakończony jest wtyczką do gniazdka. Zaletą tego rozwiązania jest stałe podłączenie do sieci co sprawia ze nie trzeba się martwić o rozładowanie kostki. 

Wybierz dla siebie najodpowiedniejszy rodzaj świecenia:

- kolorowy RGB - zmieniaj kolory za pomocą bezprzewodowego pilota dołączonego w zestawie. Możesz ustawić jeden z 16 kolorów (np. czerwony, zielony, żółty, fioletowy, niebieski, różowy - również kolor biały zimny), przyciemnić lub pojaśnić wybrany kolor lub ustawić jeden z automatycznych trybów zmiany kolorów np. spokojne przechodzenie z koloru w inny kolor, stroboskop, miganie itp

- kolor biały ciepły/zimny - kostka świeci w kolorze białym ciepłym lub białym zimnym.

Jeżeli znudzi Ci się wybrany rodzaj światła, możesz w dowolnym momencie dokupić inny i w prosty sposób odkręcając dolną pokrywę wymienić go na nowy - kostka posiada oprawę na żarówki typu E27. Wyjściowo lampa posiada żarówkę typu LED.

2. Za pomocą bezprzewodowego modułu z wbudowanymi akumulatorkami.

W pełni naładowany akumulator pozwala na pracę ok. 7-10 godzin (w zależności od trybu i jasności świecenia). Ładowanie akumulatora trwa do kilku godzin, Quadrum może jednak pracować w trakcie ładowania. W zestawie znajduje się pilot z baterią oraz ładowarka. Kostkę LED ustawić można aby świeciła jednolitym kolorem lub zmieniała kolory z różną częstotliwością przechodząc z jednego w inny. Do wyboru jest 16 kolorów świecenia np.: czerwony, niebieski, zielony, biały, fioletowy, turkusowy, żółty, biały itd. Kolory można również pojaśniać lub pociemniać. Funkcje i kolory zmieniać można za pomocą bezprzewodowego pilota lub przyciskami na spodzie kostki. Mając wiele kostek można zmieniać ich kolory i tryby świecenia jednym pilotem.

Parametry

Moc 5W
Barwa światła Biała ciepła / zimna / RGB
Napięcie 230V / 12V
Klasa szczelności lampy IP55
Kolor obudowy Biały
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Temperatura pracy - 30 / + 45 °C
Gwarancja 24 miesiące
Gwint E27 lub moduł bezprzewodowy
Wysokość 50cm
Szerokość 50cm
Głębokość 50cm
Przedział wysokości w jakim szukasz lampy od 46cm do 75cm
Waga 6kg
Czas pracy na akumulatorze do 7-10h
Czas ładowania akumulatora ok. 5h
Długość kabla zasilającego 2,9m zakończony wtyczką czarny
Kształt Kwadr./Prostokątny
Oceń 
2016-09-07

Polecam

Kupiłam na taras jako stolik i wygląda super, wieczorem nie muszę używać dodatkowego światła.

Oceń 
2016-05-19

Świetna rzecz

Kostka jest ogromna i robi naprawde duże wrażenie. Mozna siadać bez obaw.

Napisz swoją opinię! !

Napisz opinię

Świecąca Kostka QUADRUM XL 50cm

Świecąca Kostka QUADRUM XL 50cm

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zaufali nam

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ