Świecąca Kostka QUADRUM XL 50cm Powiększ

Świecąca Kostka QUADRUM XL 50cm

2 Opinie

Nowy

Świecące meble kostki LED QUADRUM XL są idealnym wyposażeniem każdego nowoczesnego ogrodu, balkonu, holu czy korytarza. Mogą być ustawione zarówno w pokoju dla dziecka jak również w klubie czy hotelu. Pełnią one role siedzeń ale można je wykorzystać również jako element dekoracji, wystroju lub lamp oświetlających np. drogę do pensjonatu.

Czas realizacji zamówienia 3-5 dni roboczych.

Więcej szczegółów

499,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg

Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 68 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 68 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 20,40 zł.

Świecące meble kostki LED QUADRUM XL są idealnym wyposażeniem każdego nowoczesnego ogrodu, balkonu, holu czy korytarza. Mogą być ustawione zarówno w pokoju dla dziecka jak również w klubie czy hotelu. Pełnią one rolę siedzeń ale można je wykorzystać również jako element dekoracji, wystroju lub lamp oświetlających np. drogę do pensjonatu. Kostki LED dają szczególny i niepowtarzalny efekt zwłaszcza gdy jest ich kilka niedaleko siebie. Świetnie łączą się stylem z innymi świecącymi meblami. Ze względu na swój symetryczny kształt można z nich zrobić świecący mur lub inną efektowną kompozycję. Kostki są zamawiane pod indywidualne zamówienie klienta, zlecana jest ich produkcja dlatego czas realizacji to 3-5 dni roboczych.

Kostka QUADRUM XL może być zasilana na dwa sposoby:
1. Za pomocą kabla podłączanego bezpośrednio do sieci. Kabel ma długość 2,9m, zakończony jest wtyczką do gniazdka. Zaletą tego rozwiązania jest stałe podłączenie do sieci co sprawia ze nie trzeba się martwić o rozładowanie kostki. W tej wersji zasilania możemy wybrać następujące barwy podświetlenia:

  • biała ciepła
  • biała zimna
  • RGB kolory zmieniane za pomocą pilota lub różnych trybów

2. Za pomocą bezprzewodowego modułu z wbudowanymi akumulatorkami. W pełni naładowany akumulator pozwala na pracę 7-8 godzin (w zależności od trybu i jasności świecenia). Ładowanie akumulatora trwa do kilku godzin, Quadrum może jednak pracować w trakcie ładowania. W zestawie znajduje się pilot z baterią oraz ładowarka. Kostki LED zbudowane są ze specjalnego utwardzonego tworzywa przez co są wytrzymałe. Kostkę LED ustawić można aby świeciła jednolitym kolorem lub zmieniała kolory z różną częstotliwością przechodząc z jednego w inny. Do wyboru jest 16 kolorów świecenia np.: czerwony, niebieski, zielony, biały, fioletowy, turkusowy, żółty, biały itd. Kolory można również pojaśniać lub pociemniać. Funkcje i kolory zmieniać można za pomocą bezprzewodowego pilota lub przyciskami na spodzie kostki. Mając wiele kostek można zmieniać ich kolory i tryby świecenia jednym pilotem.

Uwagi dotyczące użytkowania kostki Quadrum z bezprzewodowym modułem RGB:

Przed pierwszym użyciem lampy należy odpowiednio sformatować akumulator. Zapalamy lampę do momentu kiedy intensywność światła zacznie spadać. Następnie ładujemy lampę, aż do momentu kiedy dioda znajdująca się na ładowarce zacznie świecić na zielono. Każde ładowanie powinno trwać jak najdłużej, aż do momentu całkowitego naładowania akumulatora lampy. Lamp nie należy ładować w wilgotnym otoczeniu. Należy stosować ładowarkę załączoną w zestawie wraz z lampą. Jeżeli natężenie światła zacznie słabnąć wówczas jest to sygnał do ponownego naładowania lampy. Czas ładowania lampy uzależniony jest od stopnia rozładowania. Zmiana koloru diody na ładowarce z czerwonego na zielony jest sygnałem że lampa jest w pełni naładowana. W przypadku przerwy w eksploatacji lampy, należy ją ładować do pełna raz na dwa miesiące.

Aby zachować wysoką efektywność pracy baterii, ładowanie powinno odbywać się do czasu pełnego naładowania akumulatora i jego pełnego rozładowania. Żywotność akumulatora również ulega skróceniu gdy lampa jest ciągle podłączona do sieci.

Filmy na YouTube pokazujące działanie kostki LED QUADRUM:

Kliknij obrazek żeby obejrzeć film na YouTube

Kliknij obrazek żeby obejrzeć film na YouTube


Parametry:

Klasa szczelności:

IP44

Wysokość:

50cm

Szerokość:

50cm

Głębokość:

50cm

Materiał:

tworzywo sztuczne – wytrzymały polietylen PE

kolor mleczny

Światło:

1. emitowane z żarówki, barwa biała ciepła/zimna

2. emitowane z żarówki RGB, (zmieniające kolory pilotem - 16 kolorów w tym 

biały + automatyczne tryby + jaśniej/ciemniej )

3. moduł bezprzewodowy RGB (zmieniające kolory pilotem - 16 kolorów w tym 

biały + automatyczne tryby + jaśniej/ciemniej )

Waga:

5kg

Zasilanie:

przewód 2,9m lub akumulator

Czas pracy na akumulatorze:

ok. 8 h

Czas pełnego ładowania:

ok. 5 - 7h (można używać podczas ładowania)

Certyfikaty:

CE

Żywotność LED:

35 000 h

Temperatura pracy:

- 10 / + 40 st. C

Gwarancja:

24 miesiące na obudowę lampy, 12 miesięcy na akumulator

W zestawie:

w zależności od wybranej wersji: ładowarka 230V,

bezprzewodowy pilot

 

Skontaktuj się z nami

Oceń 
2016-09-07

Polecam

Kupiłam na taras jako stolik i wygląda super, wieczorem nie muszę używać dodatkowego światła.

Oceń 
2016-05-19

Świetna rzecz

Kostka jest ogromna i robi naprawde duże wrażenie. Mozna siadać bez obaw.

Napisz swoją opinię! !

Napisz opinię

Świecąca Kostka QUADRUM XL 50cm

Świecąca Kostka QUADRUM XL 50cm

Brak metod dostawy dla tego produktu.

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ