Obniżka! LAMPA CHOINKA M - CHRISTMAS TREE Powiększ

Lampa CHOINKA M - CHRISTMAS TREE

Mo. Mo.

Nowy

Lampa Choinka to rewelacyjne rozwiązanie na zbliżające się święta. Świetnie sprawdzi się jako dekoracja w sklepie, galerii handlowej, restauracji, firmie czy przestrzeni publicznej. Choinka tworzy niezapomniany nastrój także w domu. Można ją stosować wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz.

Zamówienie otrzymasz w ok.3-10 dni roboczych

Więcej szczegółów

549,00 zł

649,00 zł

-100,00 zł

Podświetlana Choinka w rozmiarze M 100cm wykonana jest z białego polietylenu świeci bardzo wyraźnie stwarzając niezapomnianą atmosferę.

Choinka gdy nie świeci ma estetyczną jednolitą powierzchnię w kolorze biały mleczny i stanowi fajną dekorację np. w recepcji, domu, ogrodzie. 

W serii lamp choinek znajduje się również choinka w rozmiarze S 60cm i L 140cm.

Choinka wykonana jest z tworzywa polietylenu PE, przez co jest odporna na warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg, mróz, promienie UV. Choinka nie stłucze się gdy upadnie np. uderzona przez psa w ogrodzie czy dziecko. Choinka gdy nie świeci ma białą jednolitą estetyczną powierzchnię. Donica jest łatwa w konserwacji i czyszczeniu - wystarczy przetrzeć wilgotną ścierką.


Choinka może być zasilana na dwa sposoby:

1. Za pomocą kabla podłączanego bezpośrednio do sieci. Kabel ma długość 2,9m, zakończony jest wtyczką do gniazdka. Zaletą tego rozwiązania jest stałe podłączenie do sieci co sprawia ze nie trzeba się martwić o rozładowanie baterii donicy. 

Wybierz dla siebie najodpowiedniejszy rodzaj świecenia:

- kolorowy RGB - zmieniaj kolory za pomocą bezprzewodowego pilota dołączonego w zestawie. Możesz ustawić jeden z 16 kolorów (np. czerwony, zielony, żółty, fioletowy, niebieski, różowy - również kolor biały zimny), przyciemnić lub pojaśnić wybrany kolor lub ustawić jeden z automatycznych trybów zmiany kolorów np. spokojne przechodzenie z koloru w inny kolor, stroboskop, miganie itp

- kolor biały ciepły/zimny - choinka świeci w kolorze białym ciepłym lub białym zimnym.

Jeżeli znudzi Ci się wybrany rodzaj światła, możesz w dowolnym momencie dokupić inny i w prosty sposób odkręcając dolną pokrywę wymienić go na nowy - choinka posiada oprawę na żarówki typu E27. Wyjściowo lampa posiada żarówkę typu LED.

2. Za pomocą bezprzewodowego modułu z wbudowanymi akumulatorkami. 

W pełni naładowany akumulator pozwala na pracę ok. 7-10 godzin (w zależności od trybu i jasności świecenia). Ładowanie akumulatora trwa do kilku godzin, choinka może jednak pracować w trakcie ładowania. W zestawie znajduje się pilot z baterią oraz ładowarka. Choinkę LED ustawić można aby świeciła jednolitym kolorem lub zmieniała kolory z różną częstotliwością przechodząc z jednego w inny. Do wyboru jest 16 kolorów świecenia np.: czerwony, niebieski, zielony, biały, fioletowy, turkusowy, żółty, biały itd. Kolory można również pojaśniać lub pociemniać. Funkcje i kolory zmieniać można za pomocą bezprzewodowego pilota lub przyciskami na spodzie kostki. Mając wiele choinek można zmieniać ich kolory i tryby świecenia jednym pilotem.


UWAGA - W okresie przedświątecznym czas oczekiwania może się znacznie wydłużyć ze względu na duże zainteresowanie towarem i obłożenie zakładu produkcyjnego.

Parametry

Moc 5W
Barwa światła Biała ciepła / zimna / RGB
Napięcie 230V / 12V
Klasa szczelności lampy IP44
Kolor obudowy Biały
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Kolor klosza Mleczny
Temperatura pracy - 30 / + 45 °C
Gwarancja producenta 24 miesiące
Gwint E27 lub moduł bezprzewodowy
Wysokość 100cm
Szerokość 72cm
Głębokość 19cm
Przedział wysokości w jakim szukasz lampy od 76cm do 100cm
Waga 6kg
Długość kabla zasilającego 2,9m zakończony wtyczką czarny
Kształt Inny

Napisz opinię

Lampa CHOINKA M - CHRISTMAS TREE

Lampa CHOINKA M - CHRISTMAS TREE

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ