Miś Polarny - Polar Bear Powiększ

Miś Polarny - Polar Bear

PD concept PD concept

Nowy

Miś polarny to oryginalna dekoracja o niepowtarzalnym wyglądzie. Polar Bear może zastąpić tradycyjne oświetlenie np. w pokoju dziecięcym albo być zwykłą ozdobą domu/ogrodu lub firmy. Wersja podświetlana zastąpić może lampkę nocną. 

Zamówienie otrzymasz w ok.3-7 dni roboczych

Więcej szczegółów

349,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg

Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 43 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 43 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 12,90 zł.

Miś polarny to oryginalna dekoracja o niepowtarzalnym wyglądzie. Polar Bear może zastąpić tradycyjne oświetlenie np. w pokoju dziecięcym albo być zwykłą ozdobą domu/ogrodu lub firmy. Wersja podświetlana zastąpić może lampkę nocną. 

Miś polarny wykonany jest z tworzywa polietylenu PE, przez co jest odporny na warunki atmosferyczne, mróz, promienie UV. Polar Bear nie stłucze się gdy upadnie np. uderzony przez psa w ogrodzie czy dziecko. Dekoracja gdy nie świeci ma jednolitą estetyczną powierzchnię.

Miś polarny występuje z podświetleniem w barwie ciepłej/zimnej lub wielokolorowej RGB.

Lampa posiada przewód zakończony wodoodporną wtyczką o długości 2m dzięki czemu jest w pełni niezawodna oraz bezobsługowa i nie wymaga ciągłego doładowywania jak w przypadku lamp z akumulatorami.

Parametry:

Klasa szczelności:

IP55

Długość:

55cm

Materiał:

tworzywo sztuczne – wytrzymały polietylen

Światło:

Białe

Napięcie:

230 V

Długość kabla:

2m zakończony wtyczką

Waga:

0,5kg

Wtyczka do gniazdka:

standardowa 230V, wodoodporna

Styl:

nowoczesny

Kolor:

podświetlany - biały mleczny / bez podświetlenia do wyboru

Certyfikaty:

CE, RoHS

Gwarancja:

24 mieś.

Uwagi:

żarówka w zestawie – lampa gotowa do pracy

 

Oświetlenie LED, czemu warto?

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

Napisz opinię

Miś Polarny - Polar Bear

Miś Polarny - Polar Bear

Brak metod dostawy dla tego produktu.

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ