2 x Naświetlacz LED Bezprzewodowy na statywie 1,5m (Tripod) Powiększ

2 x 30W LED bezprzewodowe na statywie 1,5m

Nowy

2 x Naświetlacz LED 30W bezprzewodowy z akumulatorem na statywie jest doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych energochłonnych naświetlaczy halogenowych. Każdy naświetlacz LED jest wodoodporny (klasa szczelności IP65), posiada specjalny podwójny statyw (tripod), a po naładowaniu można używać go w każdym miejscu, gdzie nie ma dostępu do prądu.

Więcej szczegółów

489,00 zł

2 x Naświetlacz LED 30W bezprzewodowy z akumulatorem na statywie jest doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych energochłonnych naświetlaczy halogenowych. Każdy naświetlacz LED posiada wbudowany akumulator i jest wodoodporny (klasa szczelności IP65) oraz posiada specjalny podwójny statyw (tripod). 

Po naładowaniu akumulatorów, naświetlaczy można używać w każdym miejscu, gdzie nie ma dostępu do prądu lub jest on utrudniony / niebezpieczny. Naświetlacze wyposażone są w ładowarkę sieciową (230V) oraz ładowarkę samochodową (12V) tak więc rozładowany akumulator uzupełnić można wszędzie tam gdzie mamy dostęp do prądu z gniazdka jak również w trasie czy na łodzi, gdzie dysponujemy gniazdkiem 12V. Naświetlacze z akumulatorem są świetnym rozwiązaniem w miejscach remontowanych w stanie surowym, w warsztacie samochodowym, na budowach otwartych.

Czarno-żółty stojak z uchwytem pozwala na regulację w każdej płaszczyźnie - w prosty sposób bez zbędnego wysiłku można skierować strumień światła w wybrane miejsce. Statyw jest regulowany w dwóch miejscach na zasadzie teleskopowej, a jego maksymalna wysokość wynosi aż 150cm. 

Wysokość zestawu regulowana jest zatem statywem (teleskop) oraz położeniem nóżek. Kąt świecenia naświetlaczy regulować można obracając teleskop w poziomie (360 stopni), obracając każdy naświetlacz oddzielnie w poziomie (360 stopni) lub w pionie (120 stopni). Naświetlacze na podwójnym statywie pozwalają skierować światło w dwa różne miejsca w przeciwieństwie do pojedynczego statywu.

Naświetlacz LED świeci jasnym i wyraźnym strumieniem światła zużywając przy tym aż do 10 razy mniej energii niż jego halogenowy odpowiednik.

Parametry

Moc30W
Barwa światłaBiała zimna (6000-6500K)
Strumień świetlny1900lm
Napięcie230V / 12V
Trwałość35 000 h
Klasa szczelności lampyIP65
Typ diodyCOB
Kolor obudowyŻółty
Materiał obudowyAluminium
Materiał kloszaSzkło
Kąt świecenia120°
Zamiennik tradycyjnego oświetlenia180W
Temperatura pracy- 20 / + 45 °C
CertyfikatyCE, RoHS
Gwarancja producenta24 miesiące
Uwagiw zestawie ładowarki sieciowe (230V) + ładowarki samochodowe (12V)
Wbudowane źródło LEDtak
Oddawanie barw (CRI)Ra 72
Czas pracy na akumulatorzeok. 4h
Czas ładowania akumulatoraok. 4h
Wysokość statywu regulowanaod 65cm do 150cm
Wysokość statywu1,5m

Napisz opinię

2 x 30W LED bezprzewodowe na statywie 1,5m

2 x 30W LED bezprzewodowe na statywie 1,5m