Naświetlacz LED 30W przenośny INDI Powiększ

Naświetlacz LED 30W przenośny INDI

Anlux Anlux

Nowy

Naświetlacz LED 30W SMD przenośny z uchwytem jest doskonałym zamiennikiem dla energochłonnych lamp halogenowych, jego moc 30W odpowiada mocy ok. 240W tradycyjnej lampy. Naświetlacz LED 30W jest wodoodporny (szczelność IP65) i posiada uchwyt, dzięki czemu z powodzeniem stosować go można do wszelkiego rodzaju prac budowlanych, na wyjazdach, w garażu itp.

Zamówienie otrzymasz w ok. 1-4dni robocze

Więcej szczegółów

72,00 zł

Naświetlacz LED 30W SMD przenośny z uchwytem jest doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych energochłonnych naświetlaczy halogenowych jego moc 30W odpowiada mocy ok. 240W tradycyjnego naświetlacza. Naświetlacz LED 30W jest wodoodporny (klasa szczelności IP65) i posiada specjalny uchwyt dzięki czemu z powodzeniem stosować go można podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych, remontów, w sklepach, na wyjazdach, na działce, wszędzie tam, gdzie wymagane jest światło, które łatwo można przestawić i przenieść.

Stosowany jest również przy pracy w trudnych warunkach, gdzie panuje ciemność. Czarno-żółty stojak z uchwytem pozwala w prosty sposób bez zbędnego wysiłku skierować strumień światła w wybrane miejsce. Długość kabla zasilającego to 1,5 metra, z uziemieniem.

Naświetlacz LED 30W przenośny dostępny jest w barwie biały naturalny (barwa pomiędzy białym ciepłym, a białym zimnym) czyli najbardziej odpowiedniej do pracy oraz dla ludzkiego oka. 

Naświetlacze SMD charakteryzują się bardzo wysoką jakością i dużą wytrzymałością.

Parametry

Indeks LED-NL-SMD-INDI-30
Moc 30W
Barwa światła Biała naturalna (4000-5000K)
Strumień świetlny 2400lm
Napięcie 220-240V
Trwałość 30 000 h
Klasa szczelności lampy IP65
Typ diody SMD
Kolor obudowy Czarno-żółty
Materiał obudowy Aluminium
Materiał klosza Szkło hartowane
Kolor klosza Przezroczysty
Kąt świecenia 120°
Zamiennik tradycyjnego oświetlenia 240W
Temperatura pracy - 15 / + 40 °C
Certyfikaty CE, RoHS
Gwarancja producenta 24 miesiące
Wbudowane źródło LED tak
Wysokość 240mm
Szerokość 165mm
Głębokość 710mm
Przedział wysokości w jakim szukasz lampy od 0cm do 45cm
Waga 0,84
Oddawanie barw (CRI) Ra 70
Ściemnialne nie
Długość kabla zasilającego 1,5m z wtyczką prostą z uziemieniem, IP44
Kształt Kwadr./Prostokątny

Napisz opinię

Naświetlacz LED 30W przenośny INDI

Naświetlacz LED 30W przenośny INDI

Lampy ANLUX cechuje bardzo wysoka jakość wykonania i świetne parametry techniczne. Jest to najwyższa półka oświetlenia - nie walczymy tu niską ceną, a wyłącznie jakością i doskonałymi, nie przekłamanymi parametrami - raz zakupione lampy będą bezproblemowo służyły przez długi czas.

Początki firmy sięgają 1995 roku, jesteśmy przedsiębiorstwem z wyłącznie polskim kapitałem. Nasza działalność od początku istnienia opiera się na branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów, w relacjach z którymi dochowujemy najwyższych standardów zawodowych i etycznych. Odpowiadamy na potrzeby Klienta zarówno pod względem kompleksowości oferty, jakości towaru, jak i terminowości dostaw.  Zapewniamy bezpieczeństwo poprzez wysokiej jakości serwis sprzedażowy i posprzedażowy. 

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ