Przewód 4x1,5mm (RGB) Powiększ

Przewód 4x1,0mm (RGB)

PDZ-RGB-4X1,0

Nowy

Przewód (RGB) 4x1mm2 do kostek brukowych LED RGB świecących w barwach RGB. Przewód sprzedawany na metry odcinany ze szpuli 100m. Średnica zewnętrzna 9mm. 

Więcej szczegółów

4,50 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:

Przewody przeznaczone do pracy w energetycznych urządzeniach kontrolnych, zabezpieczających oraz do obwodów sterowania. Nadają się do instalowania na stałe oraz do połączeń ruchomych w urządzeniach przemysłowych , liniach technologicznych pracujących na napięcie 24 V. Maszynach pracujących w suchych i wilgotnych pomieszczeniach oraz do stosowania zewnętrznego (powłoka odporna na UV). Do układania bezpośrednio w ziemi przy spełnieniu następujących warunków: -przewody należy zabezpieczyć przed uszkodzeniami mechanicznymi występującymi po ułożeniu. izolacja: polwinitowa PVC, odporna na UV, czarna; temp pracy: 40°C do +70°C


Oświetlenie LED, czemu warto? 


Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

 

Skontaktuj się z nami

Napisz opinię

Przewód 4x1,0mm (RGB)

Przewód 4x1,0mm (RGB)

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zaufali nam

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ