STEROWNIK MUZYCZNY RGB DO TAŚM LED Powiększ

Sterownik Muzyczny RGB Do Taśm LED

Nowy

Sterownik muzyczny do taśm LED RGB i jednokolorowych. Możliwość sterowania taśmą LED poprzez dźwięk: tony niskie i wysokie jak również za pomocą samego pilota.

Więcej szczegółów

38,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:

Kontroler muzyczny do taśm LED RGB jak i jednokolorowych. Możliwość sterowania taśmą LED poprzez dźwięk: tony niskie i wysokie jak również za pomocą samego pilota. Pilot do kontrolera posiada 20 przycisków w tym funkcje: ustawienie aż ośmiu kolorów, ON/OFF, ściemnianie, tryby świecenia jump3, jump7, fade3, fade7, szybciej/wolniej, cztery tryby świecenia do wykrywania muzyki. Kontroler sterowany pilotem na podczerwień, zapewnia odpowiednie sterowanie taśm do 72W.

 

Oświetlenie LED, czemu warto?

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy.

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, ich sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

Napisz opinię

Sterownik Muzyczny RGB Do Taśm LED

Sterownik Muzyczny RGB Do Taśm LED

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zaufali nam

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ