SuperSLIM

Producenci

Promocje

Ostatnio przeglądane

Naświetlacz LED 10W SUPER SLIM Biały

Nowy produkt

Naświetlacz LED 10W Super SLIM to naświetlacz o niezwykle dobrych parametrach świetlnych a niewielkich wymiarach. Jest doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych energochłonnych naświetlaczy o topornych wymiarach. Zastosowano w nim diody SMD o mocy 10W co odpowiada mocy ok. 80W tradycyjnego halogenu.

Więcej szczegółów

29,00 zł brutto

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 28,13 zł Do 1,74 zł
4 27,55 zł Do 5,80 zł
8 26,97 zł Do 16,24 zł

Więcej informacji

Naświetlacz LED 10W Super SLIM to naświetlacz o niezwykle dobrych parametrach świetlnych a niewielkich wymiarach. Jest doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych energochłonnych naświetlaczy o topornych wymiarach. Zastosowano w nim diody SMD o mocy 10W co odpowiada mocy ok. 80W tradycyjnego halogenu. Klasa szczelności IP65 sprawia ze jest on odporny na każde warunki atmosferyczne (np. deszcz, śnieg, kurz, pył) jak i warunki pracy panujące w pomieszczeniach. Kompaktowy rozmiar sprawia ze można go montować w trudno dostępnych miejscach.


Naświetlacz LED 10W Super SLIM świeci jasnym i wyraźnym strumieniem światła zużywając przy tym aż 8 razy mniej energii niż jego halogenowy odpowiednik, dzięki czemu zwraca się już po ok. 2 mieś. użytkowania.


Naświetlacz LED Super Slim świeci w barwie białej naturalnej (dziennej).

Naświetlacze z serii SUPER Slim charakteryzują się bardzo wysoką jakością i dużą wytrzymałością.

Parametry naświetlacza LED 10W Super SLIM: 

Żywotność:

30 000h

Wymiary(szer x wys x gł):

125x95x25mm

Wymiary z uchwytem(szer x wys)

150x130mm

Waga:

0,3kg

Kolor obudowy: Biały
Materiał obudowy: Aluminium, tworzywo
Współczynnik oddawania barw CRI: |} 70

Kąt świecenia:

120°

Jasność:

800lm

Napięcie:

230 V

Rodzaj diod: SMD

Temperatura światła:

Biały neutralny (dzienny)

 

4000-4500K

Zamiennik tradycyjnej lampy:


ok. 80W

Przetwornica prądowa CCD:


TAK

Klasa szczelności:

IP65

Mocowanie:

Uchwyt znajdujący się w komplecie

Długość kabla zasilającego: 250mm
Temperatura pracy: - 30 / + 45 °C

Gwarancja:

2 lata

Certyfikaty:

CE, RoHS

super SLIM, ultra SLIM, Extra Slim, Wąski naświetlacz

Porównanie barw

 

Oświetlenie LED, czemu warto? 

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

Opinie

Napisz opinię

Naświetlacz LED 10W SUPER SLIM Biały

Naświetlacz LED 10W SUPER SLIM Biały

Naświetlacz LED 10W Super SLIM to naświetlacz o niezwykle dobrych parametrach świetlnych a niewielkich wymiarach. Jest doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych energochłonnych naświetlaczy o topornych wymiarach. Zastosowano w nim diody SMD o mocy 10W co odpowiada mocy ok. 80W tradycyjnego halogenu.

Produkty powiązane

19 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: