Świecące kule

Producenci

Promocje

 • Litera L
  Litera L

  Litera L (lub małe "r") to...

  315,00 zł 379,00 zł

Ostatnio przeglądane

Lampa CLOUDS Półkula 60cm

LP-3519-600

Nowy produkt

Świecąca lampa Clouds, nadaje się do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz jak również idealnie zastąpi klasyczne lampy ogrodowe. Półkule Clouds są lekkie i wytrzymałe, stałe podłączenie do prądu czyni je elementem dekoracji praktycznie bezobsługowym. Można zastosować je w ogrodzie jako lampa ogrodowa i oświetlenie tarasu. Półkule gdy nie świecą, mają białą jednolitą i estetyczną powierzchnię.

Więcej szczegółów

399,00 zł brutto

-100,00 zł

499,00 zł brutto

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:

Więcej informacji

Clouds dostępna jest w rozmiarze: średnica 60cm (wys. 30cm). Świecąca lampa Clouds, nadaje się do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz jak również idealnie zastąpi klasyczne lampy ogrodowe. Półkule Clouds są lekkie i wytrzymałe, stałe podłączenie do prądu czyni je elementem dekoracji praktycznie bezobsługowym. Można zastosować je w ogrodzie jako lampa ogrodowa i oświetlenie tarasu. Półkule gdy nie świecą, mają białą jednolitą i estetyczną powierzchnię. Clouds jest plaska od spodu przez co nie turla się pod wpływem wiatru lub ingerencji człowieka czy psa.

Clouds wyposażona jest w 2 metrowy kabel z wodoodporną wtyczką 230V, który dodatkowo zapobiega przemieszczaniu się lampy (nie trzeba stosować dodatkowych mocowań do gruntu). Lampa jest wodoodporna (norma szczelności IP64) i łatwa do czyszczenia. Wykonana jest z solidnego polietylenu dzięki czemu nie tłucze się i jest odporna na temperaturę (w przeciwieństwie do szklanych kul). Możliwość zamontowania zwykłej żarówki, żarówki energooszczędnej jak i żarówki LED.

 

Lampę Clouds można wpiąć do tradycyjnego gniazdka prądowego lub przeciąć kabel w dowolnym miejscu i połączyć go z istniejącym okablowaniem ogrodu. 

 

Za dodatkową opłatą możemy zaproponować żarówkę LED RGB, która zmienia kolory i działa na pilota dzięki czemu kula będzie wyglądała jeszcze efektowniej (możliwość ustawienia przy pomocy pilota trybu zmiany kolorów np. miganie lub przechodzenie z jednego w inny albo ustawienia trybu świecenia ciągłego w jednym kolorze np. niebieskim). 

Parametry:

Klasa szczelności:

IP64

Średnica:

60cm

Model:

LP-3519-600

Wysokość

(od podstawy):

30cm

Materiał:

tworzywo sztuczne – wytrzymały polietylen

Źródło światła:

żarówka E27

Napięcie:

230 V

Zastosowanie:

Wewnętrzne/Zewnętrzne

Waga:

1,5kg

Wtyczka do gniazdka:

standardowa 230V, wodoodporna IP44

Długość kabla zasilającego:

2metry

Styl:

nowoczesny

Kolor:

mleczny

Temperatura pracy:

-30 / +45 st. C

Certyfikaty:

CE, RoHS

Gwarancja:

24 mieś.

Uwagi:

żarówka nie jest dołączona w zestawie - DOBIERZ ŻARÓWKĘ Z NASZEJ OFERTY

Oświetlenie LED, czemu warto? 

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.  

Wybierając oświetlenie LED:

 • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
 • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
 • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
 • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
 • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
 • łatwość montażu
 • odporność na uderzenia
 • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

Opinie

Napisz opinię

Lampa CLOUDS Półkula 60cm

Lampa CLOUDS Półkula 60cm

Świecąca lampa Clouds, nadaje się do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz jak również idealnie zastąpi klasyczne lampy ogrodowe. Półkule Clouds są lekkie i wytrzymałe, stałe podłączenie do prądu czyni je elementem dekoracji praktycznie bezobsługowym. Można zastosować je w ogrodzie jako lampa ogrodowa i oświetlenie tarasu. Półkule gdy nie świecą, mają białą jednolitą i estetyczną powierzchnię.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: