Świecące kule

Producenci

Promocje

Ostatnio przeglądane

Lampa ogrodowa Gaja 500/m

LP-JH-1095-500

Nowy produkt

Świecące kule GAJA, nadają się do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz jak również idealnie zastępują klasyczne lampy ogrodowe. Kule GAJA są lekkie i wytrzymałe, stałe podłączenie do prądu czyni je elementem dekoracji praktycznie bezobsługowym. Można zastosować je w ogrodzie jako lampa ogrodowa, oświetlenie tarasu lub podwórka. Kule gdy nie świecą, mają białą jednolitą i estetyczną powierzchnię.

Więcej szczegółów

415,00 zł brutto

-29,00 zł

444,00 zł brutto

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:

Więcej informacji

Kula Gaja dostępna w trzech rozmiarach: o średnicy 50 cm, 40 cm i 35 cm. Świecące kule nadają się do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz jak również idealnie zastępują klasyczne lampy ogrodowe i tradycyjne słupki oświetleniowe. Stałe podłączenie do prądu czyni je praktycznie bezobsługowym elementem dekoracji.  Można zastosować je w ogrodzie jako lampa ogrodowa, oświetlenie tarasu lub podwórka. Kule gdy nie świecą, mają białą jednolitą estetyczną powierzchnię. Kula jest lekko ścięta od spodu przez co nie turla się pod wpływem wiatru lub ingerencji człowieka czy psa.

Kula wyposażona jest w kabel z wodoodporną wtyczką 230V o łącznej długości 3 metry, który dodatkowo zapobiega przemieszczaniu się lampy (nie trzeba stosować dodatkowych mocowań do gruntu). Kula jest wodoodporna (norma szczelności IP55) i łatwa do czyszczenia. Wykonana jest z solidnego polietylenu dzięki czemu nie tłucze się i jest odporna na temperaturę (w przeciwieństwie do szklanych kul). Możliwość zamontowania zwykłej żarówki, żarówki energooszczędnej jak i żarówki LED.

 

Kulę można wpiąć do tradycyjnego gniazdka prądowego lub przeciąć kabel w dowolnym miejscu i połączyć go z istniejącym okablowaniem ogrodu. 

 

KUPUJĄC W ZESTAWIE ŻARÓWKĘ LED LUB ŻARÓWKĘ LED RGB ZMIENIAJĄCĄ KOLORY NA PILOTA PŁACISZ MNIEJ NIŻ KUPUJĄC ODDZIELNIE

Ostatnie zdjęcie w galerii pokazuje porównanie kul GAJA z 3 różnymi żarówkami białymi  - idąc od lewej:

-Kula GAJA 50 (największa kula) żarówka biała zimna

- Kula GAJA  40 (średnia kula) żarówka RGB 5W - na pilocie ustawiony kolor biały

- Kula GAJA 35 (najmniejsza kula) żarówka biała ciepła

Za dodatkową opłatą możemy zaproponować żarówkę LED RGB, która zmienia kolory i działa na pilota dzięki czemu kula będzie wyglądała jeszcze efektowniej (możliwość ustawienia przy pomocy pilota trybu zmiany kolorów np. miganie lub przechodzenie z jednego w inny albo ustawienia trybu świecenia ciągłego w jednym kolorze np. niebieskim). Przykładowy film z żarówką zmieniającą kolory znajduje się poniżej.


Kliknij obrazek żeby obejrzeć film na YouTube

 

Więcej informacji o żarówkach zmieniających kolory RGB w dziale: Żarówki LED 

  Gaja.jpg


Parametry:

Klasa szczelności:

IP55

Średnica:

50cm

Model:

LP-JH-1095-500

Wysokość kuli

(od podstawy):

40cm

Materiał:

tworzywo sztuczne – wytrzymały polietylen

Źródło światła:

żarówka E27

Napięcie:

230 V

Długość kabla:

3m

Zastosowanie:

Wewnętrzne/Zewnętrzne

Waga:

1,5kg

Wtyczka do gniazdka:

standardowa 230V, wodoodporna IP44

Styl:

nowoczesny

Kolor:

mleczny

Temperatura pracy:

-30 / +45 st. C

Certyfikaty:

CE, RoHS

Gwarancja:

24 mieś.

Uwagi:

żarówka nie jest dołączona w zestawie


Porównanie kul z naszej oferty:


porownanie kul


Oświetlenie LED, czemu warto? 

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.  

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

wietlenie ogrodu, oświetlenie ogrodowe, nowoczesne oświetlenie, kolorowe kule, kule RGB, kula RGB, świecące kule ogrodowe, oświetlenie na taras

Opinie

Oceń 
2016-05-19

Bardzo OKEJ

Bardzo fajnie świeci. Wydatek spory ale jak się postawi w ogrodzie to efekt końcowy zachwycający. Polecam z ciepłym światłem.

Oceń 
2016-02-03

Fajna lampa

Mam wszystkie rozmiary kul i ta najwieksza zdecydowanie robi ogromne wrażenie. Kule dają dużo światła. Bardzo łatwy montaż bez ingerencji w trawnik i przekopywania ogrodu.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Lampa ogrodowa Gaja 500/m

Lampa ogrodowa Gaja 500/m

Świecące kule GAJA, nadają się do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz jak również idealnie zastępują klasyczne lampy ogrodowe. Kule GAJA są lekkie i wytrzymałe, stałe podłączenie do prądu czyni je elementem dekoracji praktycznie bezobsługowym. Można zastosować je w ogrodzie jako lampa ogrodowa, oświetlenie tarasu lub podwórka. Kule gdy nie świecą, mają białą jednolitą i estetyczną powierzchnię.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: