Kula ogrodowa GAJA 40cm Powiększ

Lampa Gaja ogrodowa 400/m E27 IP55

1 Opinie

LP-JH-1095-450

Nowy

Świecące kule GAJA nadają się do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz jak również idealnie zastępują klasyczne lampy ogrodowe. Kule są lekkie i wytrzymałe, stałe podłączenie do prądu czyni je elementem dekoracji praktycznie bezobsługowym. Można zastosować je w ogrodzie jako lampa ogrodowa, oświetlenie tarasu lub podwórka. 

Zamówienie otrzymasz w ok. 2-3 dni

Więcej szczegółów

Ten produkt jest chwilowo niedostępny

314,00 zł

fb64f8f446a731a8264916041b4328f9.png

Kula GAJA dostępna w trzech rozmiarach: o średnicy 50 cm, 40 cm i 35 cm. Świecące kule nadają się do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz jak również idealnie zastępują klasyczne lampy ogrodowe i tradycyjne słupki oświetleniowe. Stałe podłączenie do prądu czyni je praktycznie bezobsługowym elementem dekoracji. Można zastosować je w ogrodzie jako lampa ogrodowa, oświetlenie tarasu lub podwórka. Kule gdy nie świecą, mają białą jednolitą estetyczną powierzchnię. Kula jest lekko ścięta od spodu przez co nie turla się pod wpływem wiatru lub ingerencji człowieka czy psa.

Kula wyposażona jest w kabel z wodoodporną wtyczką 230V o łącznej długości 3 metry, który dodatkowo zapobiega przemieszczaniu się lampy (nie trzeba stosować dodatkowych mocowań do gruntu). Kula jest wodoodporna (norma szczelności IP55) i łatwa do czyszczenia. Wykonana jest z solidnego polietylenu dzięki czemu nie tłucze się i jest odporna na temperaturę (w przeciwieństwie do szklanych kul). Możliwość zamontowania zwykłej żarówki, żarówki energooszczędnej jak i żarówki LED.

Kulę można wpiąć do tradycyjnego gniazdka prądowego lub przeciąć kabel w dowolnym miejscu i połączyć go z istniejącym okablowaniem ogrodu. 

Za dodatkową opłatą możemy zaproponować żarówkę LED RGB, która zmienia kolory i działa na pilota dzięki czemu kula będzie wyglądała jeszcze efektowniej (możliwość ustawienia przy pomocy pilota trybu zmiany kolorów np. miganie lub przechodzenie z jednego w inny albo ustawienia trybu świecenia ciągłego w jednym kolorze np. niebieskim).

Parametry

Indeks LP-JH-1095-450
Moc w zależności od zastosowanej żarówki
Barwa światła w zależności od zastosowanej żarówki
Strumień świetlny w zależności od zastosowanej żarówki
Napięcie 230V
Klasa szczelności lampy IP55
Kolor obudowy Biały
Materiał klosza Tworzywo sztuczne
Kolor klosza Mleczny
Temperatura pracy - 30 / + 45 °C
Certyfikaty CE, RoHS
Gwarancja producenta 24 miesiące
Gwint E27
Ilość źródeł światła 1
Typ źródła światła A60 klasyczny
Wbudowane źródło LED nie
Wysokość 32cm
Średnica 40cm
Przedział wysokości w jakim szukasz lampy od 0cm do 45cm
Waga 2,5kg
Długość kabla zasilającego 3m zakończony wtyczką IP44
Styl lampy Nowoczesny
Kształt Owalny
Oceń 
2019-07-11

Super

Fajna struktura kuli - łatwa w utrzymaniu w czystości. Fajnie świeci, bezawaryjna i bezobsługowa. Polecam

Napisz swoją opinię! !

Napisz opinię

Lampa Gaja ogrodowa 400/m E27 IP55

Lampa Gaja ogrodowa 400/m E27 IP55

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ