Obniżka! Zestaw Kul podświetlanych 3x1 TERRA Powiększ

Zestaw KUL TERRA 3x1

1 Opinie

ZKLP-Terra-1095

Nowy

W skład zestawu Kul TERRA 3x1 wchodzi: Kula TERRA 35, Kula TERRA 40 oraz Kula TERRA 50. Otrzymujesz 3 Kule TERRA po jednej z każdego rozmiaru i płacisz mniej niż kupując każdą oddzielnie.

Zamówienie otrzymasz w ok. 2-5dni

Więcej szczegółów

1 069,00 zł

1 169,00 zł

-100,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:
8812a65d22ae560930d6e1e1a2729497.jpg
Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

W skład zestawu Kul TERRA 3x1 wchodzi: Kula TERRA 35, Kula TERRA 40 oraz Kula TERRA 50. Otrzymujesz 3 Kule TERRA po jednej z każdego rozmiaru i płacisz mniej niż kupując każdą oddzielnie.

Średnice kul znajdujących się w zestawie to: Kula TERRA 35 (35cm), Kula TERRA 40 (40cm), Kula TERRA 50 (50cm).Świecące kule nadają się do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz jak również idealnie zastępują klasyczne lampy ogrodowe i tradycyjne słupki oświetleniowe. Stałe podłączenie do prądu czyni je praktycznie bezobsługowym elementem dekoracji. Można zastosować je w ogrodzie jako lampa ogrodowa, oświetlenie tarasu lub podwórka. Kule gdy nie świecą, mają białą jednolitą estetyczną powierzchnię. Kula jest lekko ścięta od spodu przez co nie turla się pod wpływem wiatru lub ingerencji człowieka czy psa.

Każda kula wyposażona jest w kabel z wodoodporną wtyczką 230V o łącznej długości 3 metry, który dodatkowo zapobiega przemieszczaniu się lampy (nie trzeba stosować dodatkowych mocowań do gruntu). Kula jest wodoodporna (norma szczelności IP55) i łatwa do czyszczenia. Wykonana jest z solidnego polietylenu dzięki czemu nie tłucze się i jest odporna na temperaturę (w przeciwieństwie do szklanych kul). Możliwość zamontowania zwykłej żarówki, żarówki energooszczędnej jak i żarówki LED.

Kulę można wpiąć do tradycyjnego gniazdka prądowego lub przeciąć kabel w dowolnym miejscu i połączyć go z istniejącym okablowaniem ogrodu. 

 

KUPUJĄC W ZESTAWIE ŻARÓWKĘ LED LUB ŻARÓWKĘ LED RGB ZMIENIAJĄCĄ KOLORY NA PILOTA PŁACISZ MNIEJ NIŻ KUPUJĄC ODDZIELNIE

Ostatnie zdjęcie w galerii pokazuje porównanie kul TERRA z 3 różnymi żarówkami białymi - idąc od lewej:

-Kula TERRA 50 (największa kula) żarówka biała zimna

- Kula TERRA 40 (średnia kula) żarówka RGB 5W - na pilocie ustawiony kolor biały

- Kula TERRA 35 (najmniejsza kula) żarówka biała ciepła

W swojej ofercie posiadamy żarówkę LED RGB, która zmienia kolory i działa na pilota dzięki czemu kula będzie wyglądała jeszcze efektowniej (możliwość ustawienia przy pomocy pilota trybu zmiany kolorów np. miganie lub przechodzenie z jednego w inny albo ustawienia trybu świecenia ciągłego w jednym kolorze np. niebieskim). Przykładowy film z żarówką zmieniającą kolory znajduje się poniżej.


Kliknij obrazek żeby obejrzeć film na YouTube

 

Więcej informacji o żarówkach zmieniających kolory RGB w dziale: Żarówki LED 

Porównanie kul z naszej oferty:


porownanie kul


Oświetlenie LED, czemu warto? 

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.

Wybierając oświetlenie LED:

 • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
 • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
 • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
 • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
 • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
 • łatwość montażu
 • odporność na uderzenia
 • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

Parametry

IndeksZKLP-Terra-1095
Mocw zależności od zastosowanej żarówki
Barwa światław zależności od zastosowanej żarówki
Strumień świetlnyw zależności od zastosowanej żarówki
Napięcie230V
Klasa szczelności lampyIP55
Kolor obudowyBiały
Materiał kloszaTworzywo sztuczne
Kolor kloszaMleczny
Temperatura pracy- 30 / + 45 °C
CertyfikatyCE, RoHS
Gwarancja24 miesiące
Uwagibrak żarówek w zestawie - należy dokupić
GwintE27
Ilość źródeł światła1
Typ źródła światłaA60 klasyczny
Wbudowane źródło LEDnie
Wysokość28/32/40cm
Średnica35/40/50cm
Przedział wysokości w jakim szukasz lampyod 0cm do 45cm
Długość kabla zasilającego3m zakończony wtyczką IP44
Styl lampyNowoczesny
KształtOwalny
Oceń 
2016-02-03

Polecam

Bardzo fajne i niecodzienny sposob na oświetlenie ogrodu. Kule są właściwie bezobsługowe i wytrzymałe. W stosunku do tradycyjnych lamp ogrodowych cena jest tez OK.

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Zestaw KUL TERRA 3x1

  Zestaw KUL TERRA 3x1

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Zaufali nam

  TYSIĄCE WZORÓW LAMP

  Sprawdź nasze lampy ogrodowe


  WIĘCEJ