Zasilacz Mean Well 70W RS-70-12V IP20 Powiększ

Zasilacz Mean Well 75W RS-75-12V IP20

Nowy

Zasilacz modułowy Mean Well 75W służy do zasilania taśm o łącznej mocy do 75W. Jest to wytrzymałe urządzenie w aluminiowej obudowie. Zasilacz posiada klasę szczelności IP20. Zasilacz działa w dużym zakresie temperaturowym -20 do +70 stopni Celsjusza.

Więcej szczegółów

69,00 zł

Dostępne płatności:
Dostępne płatności:

Zasilacz modułowy LED Mean Well 75W LRS-75-12V służy do zasilania taśm o łącznej mocy do 70W. Jest to wytrzymałe urządzenie w aluminiowej obudowie o niewielkich rozmiarach, dzięki czemu bez problemu ukryjesz je w niewidocznym miejscu aby nie szpecić pomieszczenia. Zasilacz LED posiada klasę szczelności IP20, przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń (np. pokój, salon, korytarz, wnętrze urządzeń).


Parametry zasilacza: 

Wymiary:

110x97x38mm (dł x szer x wys)

Waga:

410g

Moc:

75W

Napięcie:

230V

Prąd:

6A

Klasa szczelności:

IP20

Certyfikaty:

CE, RoHS

 

 

Oświetlenie LED, czemu warto?

Oświetlenie LED pobiera nawet do 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlenie halogenowe lub wolframowe, zachowując przy tym taką samą jasność i barwę światła. Oświetlenie LED emituje dużo mniej ciepła niż zwykłe oświetlenie (niewielka ilość pobranej energii przetwarzana jest w ciepło), przez co może być montowane w miejscach, które nie mogą się nagrzewać. Lampa LED może być często włączana i wyłączana bez obaw o jej żywotność sięgającą nawet 50 000h (prawie 6 lat świecenia non-stop). Żywotność np. zwykłej żarówki wolframowej to około 1 000h. Oznacza to, że w czasie eksploatacji jednej lampy LED, klasyczne żarówki wolframowe trzeba będzie wymieniać aż 50 razy. Oświetlenie LED może być zastosowane praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, jako oświetlenie ogrodowe, oświetlenie domu, oświetlenie biura, oświetlenie firmy. W swojej ofercie oświetlenie LED Warszawa posiadamy, żarówki LED, naświetlacz LED, taśmy LED, oświetlenie ogrodowe, lampy biurkowe, lampy ogrodowe stojące, lampy wiszące.

Wybierając oświetlenie LED:

  • jesteś ekologiczny, LED jest całkowicie biodegradowalny (nie zawiera szkodliwych substancji jak np. rtęć - znajdująca się w popularnych żarówkach fluorescencyjnych CFL tzw. żarówki energooszczędne)
  • zmniejszasz emisję szkodliwego CO2 o 80%
  • powoduje mniejsze zużycie prądu, sprawność czyli ilość dostarczanej energii przekształcanej w światło widzialne wynosi 80-95%. Sprawność zwykłej żarówki to 5-10%.
  • wysoka trwałość nawet do 50 000h, co za tym idzie brak wymiany żarówek = mniejszy koszt
  • pełna jasność natychmiast po zapaleniu
  • łatwość montażu
  • odporność na uderzenia
  • wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV

Napisz opinię

Zasilacz Mean Well 75W RS-75-12V IP20

Zasilacz Mean Well 75W RS-75-12V IP20

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zaufali nam

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ