Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów
Porównaj0
O nas

Sklep internetowy LEDco.pl prezentuje nowatorskie produkty z branży designersko-oświetleniowej. Idąc z najnowszymi światowymi trendami zaspokajamy Państwa wizje o nowoczesnym oświetleniu firmy, wnętrza domu, mieszkania czy ogrodu. W naszej ofercie znajdą Państwo oświetlenie LED, oświetlenie ogrodowe, lampy ogrodowe stojące, podświetlane donice i meble LED, lampy wiszące i stojące wewnętrzne, oświetlenie hal i obiektów sportowych, ozdobne rozwiązania świetlne z zakresu LED jak również oryginalne akcesoria LED. Nasze oświetlenie charakteryzuje ciekawy design, wysoka jakość wykonania oraz energooszczędność, dzięki czemu cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród nabywców.

Naszymi klientami są głównie:

  • Klienci indywidualni chcący oświetlić swój ogród, mieszkanie, dom czy balkon. Posiadamy w ofercie szeroką gamę nowoczesnych i klasycznych lamp wewnętrznych oraz ogrodowych wielu producentów, dzięki czemu każdy znajdzie lampę w odpowiednim stylu,
  • Dekoratorzy wnętrz oraz ogrodów chcący sprostać klientom poszukującym ciekawych aranżacji,
  • Firmy chcące oświetlić/doświetlić swoje lokale, zwrócić na siebie uwagę potencjalnych klientów i sprawić by stały się optycznie atrakcyjniejsze np. hotele, sklepy, centra handlowe, restauracje, bary, kluby i dyskoteki. Oświetlenie LED jest inwestycją przynoszącą duże oszczędności na opłatach za energię elektryczną.
  • Firmy chcące oświetlić swoje hale, magazyny, place, inwestycje,
  • Urzędy, miasta, gminy, instytucje państwowe,
  • Firmy organizujące imprezy okolicznościowe, pokazy mody, domy weselne, wystawy, targi,
  • Centra ogrodnicze oraz kwiaciarnie.


Nasze przykładowe realizacje oraz klienci: http://ledco.pl/content/8-realizacje

Cały czas wzbogacamy naszą ofertę, aby mieć w sprzedaży jak najszerszy asortyment produktów i akcesoriów oświetleniowych gwarantując naszym klientom jak największy wybór i satysfakcję z dokonanych zakupów. Jesteśmy solidnym i profesjonalnym partnerem w interesach. Podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie do każdego klienta, stawiamy na rzetelność i najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Działamy rzetelnie - zaufała nam Unia Europejska oferując wsparcie i współpracę przy projektach.

Menu

Ustawienia

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się