Oprawy hermetyczne LED

Oprawy hermetyczne LED

Jest 24 produktów.

Oświetlenie powinno być przede wszystkim funkcjonalne i dostosowane do wymogów ergonomii, szczególnie jeśli chodzi o budynki użyteczności publicznej czy budynki biurowe. Coraz częściej zwracamy również uwagę na energooszczędność, która pozwala ograniczyć koszty eksploatacyjne oraz zadbać o zmniejszenie zanieczyszczenia naszej planety. Nowoczesna...

Oświetlenie powinno być przede wszystkim funkcjonalne i dostosowane do wymogów ergonomii, szczególnie jeśli chodzi o budynki użyteczności publicznej czy budynki biurowe. Coraz częściej zwracamy również uwagę na energooszczędność, która pozwala ograniczyć koszty eksploatacyjne oraz zadbać o zmniejszenie zanieczyszczenia naszej planety. Nowoczesna lampa hermetyczna LED nie tylko spełnia wszystkie te warunki, ale jest też dostosowana do pracy w środowisku o dużej wilgotności czy zapyleniu. Dzięki temu idealnie nadaje się do hal przemysłowych i magazynowych, hal warsztatowych czy obiektów sportowych (także basenów).

Każda dostępna w naszym asortymencie oprawa hermetyczna LED spełnia wysokie wymogi szczelności. Jest niezwykle praktyczna i wyróżnia się długim okresem eksploatacji. Wiele z modeli można wyposażyć w czujnik ruchu, co pozwala na dalsze ograniczenie kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej w budynku. Proponujemy wyłącznie wysokiej jakości oprawy hermetyczne w wielu wielkościach i kształtach, dzięki czemu nasza oferta jest w stanie zaspokoić różnorodne potrzeby. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 24 z 24 produktów

Filtruj przez:

Strumień świetlny
Klasa szczelności lampy
Wbudowane źródło LED
Kąt świecenia
Gwarancja producenta

Oprawy hermetyczne LED

Producenci

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ