Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów
Porównaj0
Filtruj według
Z czujnikiem ruchu/zmierzchu
Anlux
33,99 zł (brutto) 39,99 zł
Oferta specjalna
Naświetlacz LED 10W z serii XENO z czujnikiem zmierzchowo-ruchowym to nowoczesna lampa która jest idealnym zamiennikiem dla tradycyjnych energochłonnych naświetlaczy. Zastosowano w nim diody typu SMD o mocy 10W co...
Wyświetla 1-20 z 78 elementów

Naświetlacze to rodzaj reflektorów wykorzystujących dość mocne, punktowe światło. W zależności od rodzaju i umiejscowienia mogą pełnić funkcję dekoracyjną, podkreślając wybrane elementy aranżacji ogrodowej czy budynków lub też czysto funkcjonalną, oświetlając ścieżki, chodniki, podjazdy czy ganki. Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu sprawdzi się idealnie w tej roli. Stanowi on gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę źródło światła, a dzięki dopracowanemu systemowi włączać się będzie jedynie wtedy, gdy odnotuje ruch. To sprawi, że jego koszty eksploatacyjne będą znikome. Naświetlacz z czujnikiem ruchu nadaje się do zastosowania zarówno przy domach jednorodzinnych, jak i we wspólnotach mieszkaniowych czy przy budynkach użyteczności publicznej.

W naszym asortymencie znajdziesz również naświetlacze z czujnikiem zmierzchu, które włączają się automatycznie, gdy tylko robi się ciemno i wyłączają wraz ze wschodem słońca. Wygodny system oznacza bezobsługowe i oszczędne działanie. Funkcjonalne naświetlacze LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu to bezpieczeństwo i komfort użytkowania oraz oszczędność energii. Zachęcamy do przeglądania naszych wysokiej jakości propozycji.

Menu

Ustawienia

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się