Z czujnikiem ruchu/zmierzchu

Z czujnikiem ruchu/zmierzchu

Jest 37 produktów.

Naświetlacze to rodzaj reflektorów wykorzystujących dość mocne, punktowe światło. W zależności od rodzaju i umiejscowienia mogą pełnić funkcję dekoracyjną, podkreślając wybrane elementy aranżacji ogrodowej czy budynków lub też czysto funkcjonalną, oświetlając ścieżki, chodniki, podjazdy czy ganki. Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu sprawdzi się ...

Naświetlacze to rodzaj reflektorów wykorzystujących dość mocne, punktowe światło. W zależności od rodzaju i umiejscowienia mogą pełnić funkcję dekoracyjną, podkreślając wybrane elementy aranżacji ogrodowej czy budynków lub też czysto funkcjonalną, oświetlając ścieżki, chodniki, podjazdy czy ganki. Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu sprawdzi się idealnie w tej roli. Stanowi on gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę źródło światła, a dzięki dopracowanemu systemowi włączać się będzie jedynie wtedy, gdy odnotuje ruch. To sprawi, że jego koszty eksploatacyjne będą znikome. Naświetlacz z czujnikiem ruchu nadaje się do zastosowania zarówno przy domach jednorodzinnych, jak i we wspólnotach mieszkaniowych czy przy budynkach użyteczności publicznej.

W naszym asortymencie znajdziesz również naświetlacze z czujnikiem zmierzchu, które włączają się automatycznie, gdy tylko robi się ciemno i wyłączają wraz ze wschodem słońca. Wygodny system oznacza bezobsługowe i oszczędne działanie. Funkcjonalne naświetlacze LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu to bezpieczeństwo i komfort użytkowania oraz oszczędność energii. Zachęcamy do przeglądania naszych wysokiej jakości propozycji.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 24 z 37 produktów

Filtruj przez:

Strumień świetlny
Klasa szczelności lampy
Kąt świecenia
Kolor obudowy
Typ diody

Z czujnikiem ruchu/zmierzchu

Producenci

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ