LED E14

LED E14

Jest 6 produktów.

Większość niewielkich lampek oraz kinkietów wyposażonych jest w mały gwint, dlatego standardowy rozmiar żarówek nie sprawdzi się w ich przypadku. W tej kategorii znajdziesz żarówki LED E14, posiadające niewielki gwint, najpopularniejszy w przypadku oświetlenia w małym formacie.  Żarówka E14 wyprodukowana jest w oparciu o nowoczesną technologię L...

Większość niewielkich lampek oraz kinkietów wyposażonych jest w mały gwint, dlatego standardowy rozmiar żarówek nie sprawdzi się w ich przypadku. W tej kategorii znajdziesz żarówki LED E14, posiadające niewielki gwint, najpopularniejszy w przypadku oświetlenia w małym formacie.  Żarówka E14 wyprodukowana jest w oparciu o nowoczesną technologię LED, która wpływa na jakość światła oraz pozwala zaoszczędzić na rachunkach związanych ze zużyciem energii. Mimo niewielkich rozmiarów takie źródło światła wyróżnia się odpowiednią intensywnością i rozproszeniem, co wpływa na komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo oczu.

Żarówka E14 LED przystosowana jest do intensywnej pracy, a jej trwałość szacuje się nawet na kilka do kilkunastu lat. Żarówki LED E14 są wysoce energooszczędne, a dodatkowo, w zależności od aranżacji przestrzeni, możesz wybierać pomiędzy ciepłym lub chłodnym źródłem światła. W ofercie posiadamy żarówki z małym gwintem dostępne w różnych modelach, mocach oraz ilości lumenów, dzięki czemu znajdziesz tu żarówkę dopasowaną do swoich potrzeb, o odpowiednich parametrach technicznych.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów

Filtruj przez:

Gwint
Moc
Strumień świetlny
Ściemnialne

LED E14

Producenci

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ